نظر قالیباف درباره رویکرد دولت سیزدهم

نظر قالیباف درباره رویکرد دولت سیزدهم

صدای نفتی ..رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم رویکردهای درستی را در حوزه های مختلف در پیش گرفته که امیدآفرین است، گفت: در سالی که گذشت این دولت بارهای بزرگی را از زمین برداشت.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی همزمان با آغاز هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این شهیدان به معنای واقعی کلمه ترجمان اخلاص، مردمداری، پرکاری و اثربخشی بودند و در همین مسیر به دست منافقین کوردل به شهادت رسیدند.

وی افزود: به مناسبت آغاز هفته دولت به اعضای هیات دولت، رئیس جمهور، معاونین ایشان، وزرا و آحاد نیروهای پرتلاش قوه مجریه در سراسر کشور خداقوت می گویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت سیزدهم رویکردهای درستی را در حوزه های مختلف در پیش گرفته که امیدآفرین است. در سالی که گذشت این دولت بارهای بزرگی را از زمین برداشت و برخی از کارهای بر زمین مانده را پیش برد.

سفرهای استانی خستگی ناپذیر رئیس‌جمهور تصویر جدیدی از مردمی بودن دولت را نشان داده است

قالیباف در ادامه با بیان اینکه مدیریت مهار فراگیری کرونا از افتخارات ایران در دنیاست که نتیجه تلاش های دولت سیزدهم است، تصریح کرد: سفرهای استانی خستگی ناپذیر رئیس جمهور تصویر جدیدی از مردمی بودن دولت را نشان داده و حضور میدانی اعضای کابینه برای مردم امیدبخش بوده است. رویکرد توجه به ظرفیت های اقتصادی آسیا نویدبخش است که به نتایج عملیاتی در توسعه روابط با کشورهای همسابه منجر شد. همچنین رتبه بندی معلمان عملیاتی شد و اجرای قانون خانواده و جمعیت مورد تاکید دولتمردان است.

وی افزود: این موفقیت ها و موارد دیگری از این دست ان‌شاءالله سبب ایجاد تحولات اساسی و مورد رضایت ملت در زمینه رفع و خنثی سازی تحریم ها و رشد و توسعه ایران عزیز خواهد شد.

مجلس در مسیر پیشرفت ایران اسلامی آماده همکاری با دولت در چهارچوب قانون است

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مجلس و دولت در این زمان ثابت کردند که می توانند با همکاری و همدلی با یکدیگر در چهارچوب قانون، اختیارات و وظایف خود کارهای بزرگی را در کشور به انجام رسانند و تحولات جدی رقم بزنند.

قالیباف در پایان تاکید کرد: مجلس در مسیر پیشرفت ایران اسلامی آماده همکاری با دولت در چهارچوب قانون است و از خداوند متعال برای تمامی دولتمردان توفیق در جلب رضایت ملت شریف ایران و عمل به وظایف محوله را خواستارم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*