پاسخ قابل تأمل مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به رفتار توهین‌آمیز منادی

پاسخ قابل تأمل مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به رفتار توهین‌آمیز منادی

صدای نفتی ،مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پاسخ به اینکه نظرتان درباره رفتار توهین‌آمیز علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش مجلس با تعدادی از آموزشیاران خوزستان چیست، گفت: من چه باید بگویم؟

پایگاه خبری صدای نفتی ، در روزهای گذشته، پخش ویدئویی از رفتار توهین‌آمیز علیرضا منادی نماینده تبریز و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با چند نفر از فرهنگیان که گویا از استان خوزستان برای پیگیری مشکلات خود به دفتر وی رفته بودند، در فضای مجازی منتشر و با انتقادات فراوان مردم، فرهنگیان و حتی برخی نمایندگان مجلس مواجه شده است.

مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار تسنیم در اهواز، درباره اینکه مشکلات این فرهنگیان که تقاضای حل آن توسط رئیس کمیسیون آموزش مجلس را داشتند، چه بوده است، گفت: این افراد معلم نیستند؛ نهضتی‌هایی هستند که آزمون داده‌اند ولی قبول نشده‌اند.

وی با بیان اینکه ملاک بکارگیری نیرو در آموزش و پرورش، آزمون است گفت: آنها می‌گویند ما چون در نهضت بوده‌ایم باید استخدام بشویم ولی مبنای آموزش و پرورش، آزمون است.

حمیدی نژاد در ادامه گفت: فردی که در ویدئوی منتشرشده صحبت می‌کند آزمون داده ولی قبول نشده است. ما بیشترین کمک را هم به آنها کردیم ولی در آزمون قبول نشدند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان جدای از مشکلات این افراد، درباره اینکه چه نظری درباره رفتار توهین‌آمیز آقای منادی با این افراد فارغ از درخواستشان دارید، صرفاً به این جمله اکتفا کرد که “من چه باید بگویم؟”

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*