آئین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام در اندیکا

آئین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام در اندیکا

پایگاه خبری صدای نفتی  ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیکا از برگزاری آئین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام با حضور سردار باقری جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان در ( روستای اسلام آباد ) خبر داد. سرهنگ پاسدار قاسم نوذری در گفتگو با خبرنگار بسیج اندیکا گفت:در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج هرچه بیشتر […]

پایگاه خبری صدای نفتی  ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیکا از برگزاری آئین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام با حضور سردار باقری جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان در ( روستای اسلام آباد ) خبر داد.
سرهنگ پاسدار قاسم نوذری در گفتگو با خبرنگار بسیج اندیکا گفت:در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ شهادت در این منطقه، آئین کلنگ‌زنی ساخت مزار شهید گمنام باحضور مسئولان و مردم شهید پرور روستای اسلام آباد بر زمین زده شده تا ان شاءالله بزودی شاهد تشییع و تدفین شهید گمنام در این شهرستان هم باشیم.

همچنین در ادامه این مراسم سردار باقری جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج ) گفت: حفظ آرامش و اقتدار کنونی جامعه که به عنوان میراث ارزشمندی از ایثارگران و شهدا به دلیل از خودگذشتگی در جبهه‌های جنگ تحمیلی به ملت ایران رسیده است، مرهون تلاش‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام و شهدا هستیم.

سردار باقری در پایان گفت: تدفین پیکر پاک شهدا از جمله شهدای گمنام که مظهر از خودگذشتگی بودند یکی از اقدامات مؤثر در زمینه معرفی شهدای گمنام به عنوان یک الگوی عینی برای عموم مردم از جمله جوانان و نوجوانان است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*