آیین نکوداشت استاد آقهرمان محمدی شاعر فرهنگ مدار بختیاری در اصفهان برگزار شد

آیین نکوداشت استاد آقهرمان محمدی شاعر فرهنگ مدار بختیاری در اصفهان برگزار شد

پایگاه خبری صدای نفتخیز، آیین کوهدشت شاعر فرهنگ مدار بختیاری استادآ قهرمان محمدی با حضور چهره‌های فرهنگ و ادب، هنرمندان و نویسندگان در خانه کارگر اصفهان برگزار گردید. دکتر اردشیر صالحپور یکی از فرهیختگان بختیاری در این خصوص اظهار داشتند،استاد آقهرمان محمدی یک شاعر فرهنگ مدار ویکی از تاثیر گذار ترین چهره های فرهنگی بختیاری […]

پایگاه خبری صدای نفتخیز، آیین کوهدشت شاعر فرهنگ مدار بختیاری استادآ قهرمان محمدی با حضور چهره‌های فرهنگ و ادب، هنرمندان و نویسندگان در خانه کارگر اصفهان برگزار گردید.
دکتر اردشیر صالحپور یکی از فرهیختگان بختیاری در این خصوص اظهار داشتند،استاد آقهرمان محمدی یک شاعر فرهنگ مدار ویکی از تاثیر گذار ترین چهره های فرهنگی بختیاری به ویژه در منطقه اصفهان بوده است .

نقش ایشان در انجمن شاعران بختیاری، اهالی فرهنگ هنر اصفهان بسیار ارزنده و به یاد ماندنی است.
از مجله کوهرنگ یاد کردند که به همت مدیرمسئولی داراب رئیسی و اقبال صالحی و زحمات آ قهرمان محمدی منتشر می‌شد.
در بخش دیگری از برنامه دکتر عباس قنبری عدیوی مدرس دانشگاه و پژوهشگر فرهنگ مردم با گویش شیوای بختیاری از زحمات ۵۰ ساله استاد قهرمان محمدی در اعتلای شعر و فرهنگ بختیاری سخنانی ایراد نمودند و از وی تجلیل کردند.
از دیگر برنامه‌های این نکوداشت آثار برجسته خوش نویسان بختیاری به نمایش گذاشته شد و خوانندگان بختیاری به اجرای برنامه پرداختند در خاتمه از طرف دوستداران آقهرمان محمدی لوح تقدیر به این شاعر فرهنگ مدار و سایر هنرمندان اهدا گردید.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*