اتفاق عجیب؛ حمله لیدرهای نفت مسجدسلیمان  به رختکن تیم!

اتفاق عجیب؛ حمله لیدرهای نفت مسجدسلیمان به رختکن تیم!

صدای نفتی ....برخی لیدرهای تیم نفت مسجدسلیمان در آبادان به رختکن این تیم رفتند و با بازیکنان درگیر شدند!

 گزارش  پایگاه خبری صدای نفتی به نقل از    “ورزش سه”، تیم نفت مسجدسلیمان  در آبادان مقابل همنام و هم‌خانواده خودش قرار گرفت و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد. بعد از این مسابقه اما اتفاقات عجیبی رخ داد که باعث تکدر خاطر بازیکنان و اعضای کادرفنی نفت مسجدسلیمان شده است.

بعد از بازی و وقتی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان به رختکن رفتند، برخی لیدرهای این تیم که به آبادان سفر کرده بودند، در کمال تعجب در مقابل رختکن تیم خود حاضر شدند و با ورود به رختکن به درگیری با برخی نفرات پرداختند.

درست زمانی که فراز کمالوند سرمربی نفت به نشست خبری بعد از بازی رفته بود، برخی لیدرها به رختکن تیم رفتند و به درگیری با بازیکنان پرداختند. این لیدرها به بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان تهمت کم‌کاری زدند و همین موضوع باعث ایجاد یک درگیری بزرگ شد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که چنین موضوعی در نفت مسجدسلیمان سابقه‌دار است. در گذشته و در زمان سرمربیگری مربیانی مثل مهدی تارتار، محمود فکری و مجتبی حسینی نیز برخی لیدرهای تیم نفت مسجدسلیمان با بازیکنان درگیری پیدا کردند و به آنها تهمت کم‌کاری زدند. آخرین مورد به سال گذشته و درگیری فیزیکی با میثم تهیدست، نیما انتظاری و ناییج‌پور ۳ بازیکن تیم برمی‌گردد.

حالا این موضوع بار دیگر تکرار شده و موجبات ناراحتی بازیکنان را فراهم آورده است. بازیکنان نفت امروز وقتی کمالوند از نشست خبری برمی‌گردد این مساله را به اطلاع او می‌رسانند و حتی به سرمربی شان می‌گویند که در شهر مسجدسلیمان امنیت جانی ندارند و با این شرایط نمی‌توانند به کارشان ادامه بدهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*