اجرای ۱۳ پروژه آب شرب برای شهرستان اندیکا در خوزستان

اجرای ۱۳ پروژه آب شرب برای شهرستان اندیکا در خوزستان

صدای نفتی ،مدیرعامل شرت آب وفاضلاب خوزستان گفت: از آغاز دولت سیزدهم تا به امروز ۱۳ پروژه فعال آب شرب برای شهرستان اندیکا و روستاهای اطراف آن اجرایی شده که برخی از آنها تکمیل شده و برخی با پیشرفت ۵۰درصدی همراه است.

مدیرعامل شرت آب وفاضلاب خوزستان گفت: از آغاز دولت سیزدهم تا به امروز ۱۳ پروژه فعال آب شرب برای شهرستان اندیکا و روستاهای اطراف آن اجرایی شده که برخی از آنها تکمیل شده و برخی با پیشرفت ۵۰درصدی همراه است.

پایگاه خبری صدای نفتی ، محمد رضا کرمی‌نژاد در حاشیه بازدید از پروژه‌های آب‌رسانی شهرستان اندیکا و روستاهای اطراف آن در جمع خبرنگاران گفت: از آغاز دولت سیزدهم تا به امروز۱۳ پروژه فعال آب شرب برای شهرستان اندیکا و روستاهای اطراف آن اجرایی شده که ۳ پروژه آن تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری شده است و ۱۰ پروژه آن با پیشرفت ۵۰ درصد در حال کار هستند که  با تکمیل این پروژه‌ها مشکل آب شرب شهرستان اندیکا و  روستاهای اطراف پس از سال‌ها برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی و اجرایی ۱۲۰۰متر خط لوله آبژدان برای تامین آب شرب این منطقه از فردا آغاز می‌شود، به دیگر پروژه آبرسانی در شهرستان اندیکا اشاره کرد و افزود: خط ۴۰۰ میلیمتر از چال شیخ احمد تا مخازن تخت مشکان نیز توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تامین لوله شده و اجرای پروژه آن در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرت آب وفاضلاب خوزستان با بیان اینکه عملیات اجرایی خط ۳۵۰ میلی‌متری از چگارمان تا قاسم آباد از پایان هفته و با برطرف شدن معارضین آغاز می‌شود، گفت: تاکنون ۳ هزار و ۲۰۰ متر از این خط اجرا شده که ۵۰۰ متر لوله مورد نیاز آن تامین و در محل اجرای پروژه دپو شده است.

کرمی‌نژاد یادآور شد: یک کیلومتر از خط ۵۰۰ میلی‌متر از جزیره کوشک دریاچه سد شهید عباسپور تا چال شیخ هم اجرا و ۳ کیلومتر لوله آن تامین شده است که با اجرای این پروژه آب روستاهای  حوزه مرکزی اندیکا و شهر قلعه خواجه  تامین می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خطاب به پیمانکاران آبرسانی در این شهرستان هم گفت: پیمانکاران در بخش آبرسانی به روستاها به هیچ عنوان نباید کار اجرایی را تعطیل کنند تا هرچه سریعتر شاهد تکمیل طرح جامع آبرسانی باشیم و آب مناطق یادشده به صورت ۲۴ ساعته تامین شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*