احتمال برگزاری دربی سرخابی‌ها در قطر

احتمال برگزاری دربی سرخابی‌ها در قطر

صدای نفتی ...احتمال دارد که دربی سرخابی‌ها در قطر و با حضور VAR برگزار شود

پایگاه خبری صدای نفتی ..گروه ورزش، امروز در یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام شد که مذاکراتی انجام شده و احتمال دارد دربی ۱۰۲ در کشور قطر با حضور تماشاگران پرسپولیس و استقلال و VAR برگزار شود.

گفته می شود این طرح را حدود ۲ ماه قبل مدیران ۲ باشگاه به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه و به وی اعلام کردند در صورت فراهم نشدن حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برای دربی، بهتر است این مسابقه در کشور میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ با حضور تماشاگران و استفاده از VAR برگزار شود که درآمد‌های مناسبی را نیز برای ۲ باشگاه به همراه دارد.

تاج نیز در نشست اخیر خود با شیخ حمد، رئیس فدراسیون قطر این بحث را در میان گذاشت که البته مورد استقبال او نیز قرار گرفت و حتی رئیس این فدراسیون به همتای ایرانی‌اش گفته است: مهدی، ورزشگاه لوسیل (میزبان فینال جام جهانی و جام ملت‌ها) را برای این بازی کنار می‌گذارم.

هرچند این بحث همچنان در قالب طرح باقی مانده، اما تاج پس از بازگشت خود به ایران درموردش نشستی را با علی خطیر، مدیرعامل استقلال و رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس نیز برگزار کرده است.

از طرفی ظاهرا قیمت بلیت این بازی حدود ۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده است و در صورت فراهم بودن تمام شرایط برای میزبانی قطری‌ها باید به زودی فدراسیون این کشور زمان مدنظرش را برای میزبانی از دربی پایتخت اعلام کند تا طرفین به جمع‌بندی نهایی برسند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*