اسامی ساختمانها وپل های نا ایمن مسجدسلیمان را اعلام کنید .

اسامی ساختمانها وپل های نا ایمن مسجدسلیمان را اعلام کنید .

صدای نفتی ، اسامی ساختمانها وپل های نا ایمن مسجدسلیمان را اعلام کنید

پایگاه خبری صدای نفتی  ،حادثه  اسفناک متروپل آبادان نمایش واقعی اما بسیار غمبار از مال اندوزان زالو صفت وسود جو جامعه بود که عده ای از هم استانی های بی گناه ما را در آبادان به خاک وخون کشید وخا نواده ها ی بسیاری را  داغدار کرد .

آیامی  توان تصور نمود مقصر اصلی  این وقایع فقط یک نفر بوده ؟ یامجموعه ای از مسئولین در این فاجعه دخالت داشته اند .همیشه   علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد ودست اندرانکاران  ومسئولین باید پیشگیری نمایند تا چنین وقایعی در کشور اتفاق نیقتد.

در شهرهای برزگ وکوچک شاهد ساخت وسازهای  برج ها وآپارتمان های کثیری هستیم وعدم توجه ونظارت در این امور در آینده می تواند وقایع تلخی همچون متروپل آبادان تکرار شود .

واما ..در شهر مسجدسلیمان ما شاهد ساخت وساز های زیادی می باشیم گاهی یک عابر پیاده که علم مهندسی در سا خت وساز ندارد شاید متوجه شود که اصول وقواعد ایمنی در این بناها رعایت نشده است .

از سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری وشرکت نفت وگاز انتظار می رود جهت تنویر افکار عمومی با یک برنامه مدون ساختمان ها وآپارتما نها وپل های نا ایمن مسجدسلیمان را که بیش از هشتاد سال قدمت دارد شناسایی واسامی آنان را اعلام کنید تا خدای نا کرده عده ای بی گناه در آینده گرفتار چنین حوادث تلخی نشوند .

ویکتوریا دقیقیان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*