استاندار خوزستان: اجرای شبکه دفع فاضلاب شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا لالی و هفتکل آغاز شد

استاندار خوزستان: اجرای شبکه دفع فاضلاب شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا لالی و هفتکل آغاز شد

صدای نفتی ـ استاندار خوزستان با بیان اینکه کار شبکه دفع فاضلاب شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا لالی و هفتکل آغاز شد، گفت: به زودی شاهد افتتاح آنها خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ،از اهواز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، صادق خلیلیان استاندار خوزستان ‌در پایان نشست بررسی مشکلات شهرستان‌های مسجدسلیمان، اندیکا لالی و هفتکل اظهار داشت: خوشبختانه از حدود ۱۰ روز قبل کار شبکه دفع فاضلاب مسجدسلیمان آغاز شده است. در زمینه سایر شهرستان‌ها بحث تامین آب شرب هر چهار شهرستان و روستاها که ما یک آب شرب مطمئن را داشته باشیم بخشی از کارها در حال انجام است و با کمک دستگاه‌ها قرار شد کارها تسریع شود و ما مرحله به مرحله شاهد افتتاح پروژه‌ها و بهره برداری از این طرح ها باشیم.

وی افزود: در خصوص راه بین شهری و راه روستایی مسائل و مشکلات مورد توجه قرار گرفت و تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شد. بخشی از این پروژه های راه که در خصوص حمل و نقل بین شهری است و همچنین محورهای ترانزیتی که استان را به مراکز کشور متصل می‌کند بخشی از قطعات آن تا دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و مابقی نیز تسریع می‌شود که با سرعت بیشتری کار به اتمام برسد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در زمینه‌های مربوط به توسعه صنایع و کشاورزی در این شهرستان ها تصمیماتی گرفته شد که بتوانیم پروژه های اشتغالزایی را در این شهرستانها دنبال کنیم.

خلیلیان بیان کرد: در مجموع مسائل و مشکلات این شهرستان ها احصا شد. بخشی از پروژه ها به زودی افتتاح خواهد شد و مابقی هم تسریع خواهد شد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: یکی از اقدامات مهم در استان تکمیل پروژه فیبر نوری است که ان‌شاالله تا پایان سال آینده آن را به اتمام خواهیم رساند همچنین پوششی که باید از نظر شبکه موبایل در سطح شهرستان‌ها و روستاها به ویژه روستاهای بالای ۲۰ خانوار باید داشته باشیم که پوشش نسل سوم و چهارم را در دستور کار داریم و با بخش‌های مرتبط قرار شد کار را تسریع کنند و بخشی از آن را تا پایان سال به اتمام خواهیم رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*