استاندار خوزستان با خانواده‌های جانباختگان سانحه رانندگی شوشتر دیدار کرد

استاندار خوزستان با خانواده‌های جانباختگان سانحه رانندگی شوشتر دیدار کرد

پایگاه خبری صدای نفتی   – استاندار خوزستان با حضور در شهر شهید شرافت شوشتر با خانواده‌های جانباختگان سانحه رانندگی اخیر دیدار و ضمن رساندن سلام و عرض تسلیت رییس جمهور به خانواده‌های جانباختگان، با آنها همدردی و این حادثه غم‌انگیز را به آنها تسلیت گفت. به گزارش روز شنبه صدای نفتی به نقل از […]

پایگاه خبری صدای نفتی   – استاندار خوزستان با حضور در شهر شهید شرافت شوشتر با خانواده‌های جانباختگان سانحه رانندگی اخیر دیدار و ضمن رساندن سلام و عرض تسلیت رییس جمهور به خانواده‌های جانباختگان، با آنها همدردی و این حادثه غم‌انگیز را به آنها تسلیت گفت.

به گزارش روز شنبه صدای نفتی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، صادق خلیلیان گفت: رییس جمهور با شنیدن این حادثه بسیار ناراحت شدند و از من خواستند برای عرض تسلیت به دیدار خانواده جانباختگان بیایم.

وی گفت: این موضوع و زوایای مرتبط با این تصادف مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت تا ضمن روشن شدن ابعاد آن از این قبیل حوادث پیشگیری کنیم.

استاندار خوزستان همچنین با حضور در محل حادثه این سانحه را مورد بررسی قرار داد.

تصادف مینی‌بوس و کامیون در بامداد روز سه‌شنبه هفته گذشته در کمربندی جاده شوشتر – اهواز موجب مرگ ۱۶ نفر و مصدوم شدن هشت نفر دیگر شد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: دلیل وقوع این حادثه انحراف به چپ مینی بوس بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*