اشکش: این جایگاه در شان نفت مسجدسلیمان نیست/ بازیکنان باید به آرامش ذهنی و مالی برسند

اشکش: این جایگاه در شان نفت مسجدسلیمان نیست/ بازیکنان باید به آرامش ذهنی و مالی برسند

صدای نفتی ..سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بازیکنان باید از نظر ذهنی و مالی به آرامش برسند تا بتوانند از شخصیت خودشان دفاع کنند.

 

پایگاه خبری صدای نفتی ،ابراهیم اشکش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور در تیم نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: از یک ناراحتم که با استقلال ملاثانی همکاری ندارم چون تیم خودم بود. از طرفی خوشحالم بابت اینکه مسجدسلیمان شهر خودم است. افتخاری نصیبم شده که اگر کاری از دستم بر بیاید برای تیم شهرم انجام بدهم. با توجه به اینکه افراد خوبی کنار هم در این مجموعه هستند، امیدوارم خدا کمک کند تیم از این بحران خارج شود و در مسیر خوبی قرار بگیرد. لیاقت این شهر و مردمش بالاتر از این جایگاه است.

سرمربی جدید نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه جایگاه این تیم در جدول نگران کننده است، گفت: شک نکنید تیم با اقتدار در لیگ برتر می‌ماند. جا دارد از زحمات رضا مهاجری بسیار تشکر کنم. او سال گذشته در بدترین حالت ممکن هدایت تیم را بر عهده گرفت و در مسابقات نگه داشت. امسال هم تیم خوبی بسته اما به هرحال ذات فوتبال همین است. شان و جایگاه مهاجری بالا است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. او از مربیان کار درست و با معرفت فوتبال ما است.

وی در مورد اینکه جَو و فضای تیم را چگونه می‌بیند، عنوان کرد: بچه‌ها باید از نظر ذهنی و مالی به آرامش برسند تا بتوانند از شخصیت خودشان دفاع کنند. جایگاه این بازیکنان انتهای جدول نیست. آن‌ها بازیکنان باتجربه و با کیفیتی هستند. ان‌شاالله دست به دست هم بدهیم تا از این جایگاهی که شایسته نفت مسجد سلیمان نیست فاصله بگیریم.

اشکش در مورد حضور امیرحسین علاقبند در کنار باشگاه نفت مسجد سلیمان، گفت: من خیلی از مسائل مدیریتی باشگاه خبر ندارم. با هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه جلسه داشتیم که علاقبند هم بود. وقتی پیشنهاد دادند قبول کردم و باید ببینیم در ادامه کار خدا چه می‌خواهد. علاقبند هنوز سمتی در این باشگاه نگرفته است. او کما فی‌السابق مدیرعامل استقلال ملاثانی است و با هم صحبت‌ کردیم. او آدم فعالی است. در مورد جایگاهش اطلاعی ندارم و مدیریت باشگاه نفت مسجد سلیمان بهتر می‌تواند پاسخ بدهد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*