اعلام برگزیدگان سی و دومین جشنواره تئاتر خوزستان

اعلام برگزیدگان سی و دومین جشنواره تئاتر خوزستان

صدای نفتی ،خوزستان هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان، برگزیدگان این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

 

 

پایگاه خبری صدای نفتی /خوزستان هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان، برگزیدگان این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، کیومرث مرادی، مائده طهماسبی، سعید بهنام، گلبرگ ابوترابیان و وحید نفر، هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان بعد از دیدن هشت اثر نمایشی راه یافته به جشنواره، آرای خود را اعلام و برگزیدگان جشنواره مشخص شدند.

آرای هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان به این شرح اعلام شد:

موسیقی
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۴ میلیون ریال جایزه نقدی به آرش خوشنام آهنگساز نمایش «تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» از اندیمشک.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به حسین تجلی آهنگساز نمایش «میرزا شوقی شاعر آب» از بهبهان.

طراحی صحنه
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۴ میلیون ریال جایزه نقدی به مریم مقدم طراح صحنه نمایش «واقعه در مجلس سودابه خوانی» از اهواز.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به رضا موری طراح صحنه نمایش «گندم» از شوشتر.

نمایشنامه نویسی
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به مرتضی شاه کرم نویسنده نمایشنامه «گندم» از شوشتر.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۶ میلیون ریال جایزه نقدی به مهدی آشوغ نویسنده نمایشنامه تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» از اندیمشک.

بازیگری زن
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به شکوفه جودکی بازیگر نمایش «تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» از اندیمشک.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۶ میلیون ریال جایزه نقدی به مهنوش بلیان بازیگر نمایش «تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» از اندیمشک و اورانوس شرافت بازیگر نمایش «این سه زن» از امیدیه.

بازیگری مرد
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به محسن خدادادی بازیگر نمایش «تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» از اندیمشک.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۶ میلیون ریال جایزه نقدی به یاسین پارسامنش بازیگر نمایش های «خواب هایی که باید دید» و «میرزا شوقی شاعر آب» از بهبهان.

کارگردانی
تقدیر: لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه نقدی به خلیل ضرغام پور کارگردان «گندم» از شوشتر.
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ ۶ میلیون ریال جایزه نقدی به یاسین پارسامنش و اشکان لدنی کارگردانان نمایش «خواب هایی که باید دید» از بهبهان.

نمایش های برگزیده

هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان دو نمایش زیر را بدون اولویت به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی می نماید:
۱) نمایش «خواب هایی که باید دید» به کارگردانی اشکان لدنی و یاسین پارسامنش کاری از گروه تئاتر سیب شهرستان بهبهان.
۲) نمایش «تلاقی یا گزارش یک واقعه از پیش اعلام نشده» به کارگردانی مهدی آشوغ کاری از گروه تئاتر اری ترین شهرستان اندیمشک.

سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان به دبیری آرش سهرابی از ۴ تا ۶ دی ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی از سایت www.t۴soo.com برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*