اعلام محدودیت‌های ترافیکی اهواز در روز راهپیمایی ۱۳ آبان

اعلام محدودیت‌های ترافیکی اهواز در روز راهپیمایی ۱۳ آبان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در این کلانشهر را اعلام کرد.

پایگاه خبری صدای نفتی ، سرهنگ سعید حسنوند، اظهار داشت: به منظور رفاه حال شرکت‌کنندگان در راهپیمایی حماسی ۱۳ آبان و برگزاری هر چه با شکوه این مراسم محدودیت‌های ترافیکی برای شهرستان اهواز تعیین شده است.

وی با اشاره به مسیرهای دارای محدودیت، گفت: از مسیر تقاطع کیکاووس (از کنار مصلای اهواز) واقع در بلوار آیت‌الله بهبهانی به سمت تقاطع پاداد، مسیر شمال به جنوب و برعکس، فرعی خیابان کمپانی (پیروزی) و فرعی خیابان کمپانی به سمت بلوار آیت‌الله بهبهانی از تقاطع کیکاووس محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده است.

حسنوند ادامه داد: همچنین مسیر فرعی خیابان حق بین به سمت بلوار آیت‌الله بهبهانی از تقاطع کیکاووس تا تقاطع پاداد نیز در این روز محدودیت تردد دارد.

رئیس پلیس راهور اهواز با بیان اینکه مسیرهای جایگزینی برای رفاه حال مردم مشخص شده، گفت: از شهروندان درخواست داریم برای جلوگیری از هر گونه ترافیک از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

وی بیان کرد: مسیرهای جایگزین تعیین شده شامل خیابان کمپانی (پیروزی) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان شریعتی مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان حق بین مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان زند مسیر شرق به غرب و برعکس و خیابان رستگاری مسیر شرق و غرب هستند.

حسنوند بیان کرد: ساعت شروع محدودیت از ساعت پنج صبح روز شنبه هفته اینده ۱۳ آبان‌ماه تا پایان مراسم راهپیمایی است.

رئیس پلیس راهور اهواز از شهروندان درخواست کرد برای جلوگیری از ترافیک و تخلف رانندگی به مسیرهای تعیین شده از سوی پلیس توجه لازم را داشته باشند.

به گزارش صدای نفتی ، بر اساس اعلام فرمانداری اهواز راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در اهواز روز شنبه سیزدهم آبان ماه ساعت ۹:۰۰ صبح از مسیر اتوبان آیت‌الله بهبهانی چهار راه پادادشهر تا مقبره آیت‌الله بهبهانی برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*