الهامی: تیم نفت مسجدسلیمان مربی کار بلدی دارد / با ۱۰۰ درصد توان حاضر نشویم به مشکل می‌خوریم

الهامی: تیم نفت مسجدسلیمان مربی کار بلدی دارد / با ۱۰۰ درصد توان حاضر نشویم به مشکل می‌خوریم

صدای نفتی ..سرمربی هوادار تهران گفت:فردا اگر بازیکنان 100 درصد انرژی را نگذارند به مشکل می خوریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی صدای نفتی ، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار هوادار و نفت مسجد سلیمان گفت: بازی سختی خواهد بود.تیم نفت با توجه به برد هفته اول و مربی کاربلدی دارد. قطعا فردا اگر ۱۰۰ درصد انرژی را نگذارند به مشکل می خوریم و باید تمرکز لازم را داشته باشیم.

وی افزود: بابت تاخیر عذرخواهی می کنم زیرا بخاطر ترافیک دیرآمدم و در این ترافیک باید بیایم و بروم کار سختی است بهتر است تمهیداتی در نظر گرفته شود تا شرایط بهتری شود.

سرمربی هوادار در مورد مسابقه گفت: نفت با استحقاق در هفته اول پیروز شده است.باید تمرکز لازم را داشته باشیم و بدانیم با نتیجه گرفتن به کجا می رسیم. فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما خواهد بود چون پشت این بازی خیلی چیزها هست که می‌شود در موردش صحبت کرد. تیم خوبی هستیم که روز به روز بهتر می شویم خوشحالم که با این بازیکنان کار می کنیم. مجموعه ای همدل هستیم. همه دنبال موفقیت تیم هستند که این برایم مایه خوشحالی است. امیدوارم فردا یک بازی خوب را شاهد باشیم و تیمی که شایسته برد است به سه امتیازش برسد.

وی در مورد بحث شفافیت مالی و نقاط تاریکی که باید به آن رسیدگی شود و یا اینکه همه سرکار هستند گفت: این نشست در مورد بازی است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*