امتیازات کامل بازی مسجدسلیمان برای ما بسیار مهم است

امتیازات کامل بازی مسجدسلیمان برای ما بسیار مهم است

مسجدسلیمان- مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: امتیازات کامل بازی مسجدسلیمان برای ما بسیار مهم است؛ بنابراین آماده یک بازی خوب و پرفشار مقابل تیم نفت به هدف خود دست پیدا کنی

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، حمید عبداللهی عصر امروز جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر نفت مسجدسلیمان، با اشاره به اینکه فردا در آخرین بازی نیم‌فصل به میدان می‌رویم، گفت: هفته‌های خوبی را سپری کردیم و شرایط تیمی ما برای بازی مقابل نفت مسجدسلیمان خوب است.

وی گفت: برنامه‌های مدنظر کادر فنی در تمرینات برای بازی فردا مرور شده است و این برنامه‌ها به خوبی در تمرین پیاده شده است و برای یک نبرد سخت آماده هستیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک افزود: تمام تلاشمان این است که دل مردم اراک را شاد کنیم و فردا با تمام قدرت و با تمام وجود آماده این مسابقه هستیم.

حمید عبداللهی در خصوص غایبان تیم آلومینیوم اراک مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: محسن ربیع‌خواه را به علت مصدومیت و اسماعیل شریفات را به علت محرومیت در اختیار نداریم.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*