باند مخوف سارقان مسلح اهواز متلاشی شد

باند مخوف سارقان مسلح اهواز متلاشی شد

صدای نفتی _فرمانده انتظامی اهواز گفت: باند سارقان مسلح شهرستان اهواز توسط آگاهی شهرستان شناسایی و متلاشی شد

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  از اهواز و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محسن دالوند با اعلام خبر دستگیری باند ۳ نفر سارقان مسلح در اهواز، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره  سرقت مسلحانه به عنف در شهرستان اهواز، دستگیری سارقان به طور ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه پس از چند روز کارشبانه روزی اطلاعاتی پلیسی مأمورین کلانتری ۱۹ اهواز، مخفیگاه باند سارقان مسلح شناسایی و در یک عملیات شبانه و غافلگیرانه جهت عدم ایجاد فرصت برای سارقان برای استفاده از سلاح و درگیری مسلحانه اعضای سه نفره این باند دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، مقادیری طلاجات، تعدادی دستگاه ماینر، یک دستگاه دوربین فیلمبرداری، یک دستگاه دوربین عکاسی و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و ضبط شد و متهمان پس از تشکیل پروند تحویل مقامات قضایی شدند.

وی با بیان اینکه پلیس در مقابل سرقت‌های خشن و مسلحانه با جدیت برخورد می‌کند، گفت: پلیس در مقابل سرقت‌ها و یا تجاوز به عنف که به وسیله سلاح  صورت می‌پذیرد بسیار با حساسیت و جدیت عمل می‌کند و نمی‌گذارد اشرار با اقدامات شرورانه خود زمینه رعب و ترس را در میان شهروندان ایجاد کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*