با مدیر کت شلواری و ماشین شاسی‌بلند نمی‌توان با مستضعف همدردی کرد

با مدیر کت شلواری و ماشین شاسی‌بلند نمی‌توان با مستضعف همدردی کرد

گروه استان‌ها ـ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان گفت: با مدیر کت شلواری و ماشین شاسی بلند نمی‌توان با مستضعف همدردی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، از اهواز؛ حجت‌الاسلام سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان در مراسم بزرگداشت مقام زن و دهه فجر در سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان، با تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س)اظهار داشت: پس انقلاب برخی از سازمانها منحلل و برخی پالایش و برخی تاسیس شدند.

وی افزود: نهادهای تازه تاسیس انقلابی برخواسته از ماهیت انقلاب اسلامی هستند و باید براساس آرمان‌های انقلابی و بدون خستگی در مسیر انقلاب پیش بروند.

بیشتر بخوانید

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان گفت: در نهادهای انقلابی باید مستضعفان محبوب و عزیز بوده و همواره تکریم شوند. محیط مجموعه و رفتار مدیران نهادهای انقلابی باید طوری باشد که محرومان احساس خودی بودن کنند.

وی ادامه داد:‌ مدیران انقلابی باید دردمند مستضعفان و کوخ‌نشینان باشند و با مدیر کت شلواری و ماشین شاسی بلند نمی‌توان با مستضعف همدردی کرد. نهادهای انقلابی ماموریت انقلابی دارند و نباید از این ماموریت کوتاه بیایند.

‌شفیعی تصریح کرد: این انقلاب با همراهی مستضعفان به ثمر نشست و تداوم و بقای آن نیز با همراهی محرومین و مستضعفین ممکن است وگرنه اغنیا هیچ گاه دلخوشی از انقلاب نداشتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*