برقراری نخستین پرواز مستقیم فرودگاه بین المللی اهواز به شهر مسقط

صدای نفتی ...رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: اولین پرواز مستقیم فرودگاه بین المللی اهواز به شهر مسقط پایتخت کشور عمان از دوم مهرماه برقرار است.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ،  شهلا عموری در جمع خبرنگاران در این باره اظهار داشت: در راستای تحقق چشم اندازهای توسعه تجارت خارجی کشور، پیگیری‌های جدی برای برقراری پرواز فرودگاه اهواز به کشور عمان انجام شد.

وی افزود: در نهایت با هماهنگی‌های صورت گرفته از روز دوم مهرماه، پروازهای عمان از فرودگاه بین المللی اهواز به مقصد شهر مسقط آغاز می‌شود.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان با تاکید بر سیاست دولت سیزدهم مبنی بر توسعه روابط تجاری با کشورهای منطقه بیان کرد: عمان از جمله کشورهایی است که در قطعاً در تحقق سیاست‌های تجاری دولت و بخش خصوصی نقش تأثیرگذاری دارد.

 

رئیس اتاق بازرگانی اهواز به تشابهات فرهنگی مشترک بین مردم خوزستان و کشور عمان اشاره کرد و افزود: به واسطه این تشابهات، زمینه افزایش حجم مبادلات تجاری بین فعالان اقتصادی دوطرف بیش از پیش وجود دارد.

عموری بیان کرد: جذب توریست از کشور عمان و همچنین تسهیل تردد تجار ایرانی به مسقط از اهداف برقراری این پرواز محسوب می‌شود.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان با بیان اینکه در ساعت ۱۱ روز شنبه هر هفته پرواز مسقط به اهواز (از دوم مهرماه) انجام می‌شود، ادامه داد: این پرواز در ساعت ۱۴ همان روز (شنبه هر هفته) فرودگاه اهواز را به مقصد مسقط ترک می‌کند.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*