برنامه گل محمدی برای بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان لو رفت

برنامه گل محمدی برای بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان لو رفت

صدای نفتی ..از اردوی پرسپولیس خبر می رسد که یحیی گل محمدی به ترکیب برنده تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان دست نمی زند و اسدبیگی و کمال گزینه های جایگزینی امید عالیشاه هستند.

 

پایگاه خبری صدای  نفتی  ،کسب ۱۱ امتیاز پنج دیدار ابتدایی پرسپولیس در لیگ برتر فصل جاری بار دیگر هواداران این تیم را امیدوار به بازگرداندن جام قهرمانی کرده است.

رویایی که یحیی گل محمدی نیز پس از برد سه بر یک تیمش مقابل هوادار تهران در هفته گذشته به آن اشاره کرد تا او نیز اعتماد به نفس گذشته را با توجه به ابزاری که در اختیار دارد پیدا کند.

این تیم در هر پست حداقل دو بازیکن آماده دارد تا مصدومیت امید عالیشاه دیگر به چشم او و دستیارانش نیاید. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند تا احتمال تغییر در استراتژی این تیم مطرح شود.

با این حال سرمربی پرسپولیس هیچ تصمیمی برای این کار ندارد و نمی‌خواهد به ترکیب برنده خود که به تازگی سه پیروزی متوالی برای این تیم به همراه داشته است دست بزند.سینا اسدبیگی و کمال کامیابی نیا گزینه‌های احتمالی برای جانشینی در بازی روز شنبه با نفت مسجد سلیمان هستند. تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰ شنبه هفته آینده میهمان نفت مسجد سلیمان در هفته ششم لیگ برترفوتبال است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*