تاکید معاون اقتصادی رئیس جمهور : توجه به اشتغال مناطق زلزله‌زده اندیکا ضروری است

تاکید معاون اقتصادی رئیس جمهور : توجه به اشتغال مناطق زلزله‌زده اندیکا ضروری است

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، معاون اقتصادی رییس جمهور  در حاشیه بازدید از منطقه کتک اندیکا  گفت: کار‌های زیربنایی خوبی پس از وقوع زلزله در این شهرستان شروع شده که نیاز است سرعت بیشتری بگیرد . وی افزود: برخی مناطق این شهرستان از جمله کتک با وجود داشتن ظرفیت منحصر به فرد و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، معاون اقتصادی رییس جمهور  در حاشیه بازدید از منطقه کتک اندیکا  گفت: کار‌های زیربنایی خوبی پس از وقوع زلزله در این شهرستان شروع شده که نیاز است سرعت بیشتری بگیرد .تاکید معاون اقتصادی رییس جمهور بر توجه به امر اشتغال مناطق زلزله‌زده اندیکا

وی افزود: برخی مناطق این شهرستان از جمله کتک با وجود داشتن ظرفیت منحصر به فرد و خدادادی، از آب شرب سالم بی‌بهره‌اند در حالی که در گذشته آب این مناطق از چشمه‌های منطقه تامین می‌شد.

معاون اقتصادی رییس جمهور ادامه داد: چشمه‌های این مناطق به دلیل خشکسالی‌های چند سال گذشته ، کم آب یا خشک شده‌اند و در صورتی که آبرسانی به این روستا‌ها انجام نشود ساکنان آن در آینده‌ای نه چندان دور به مناطق حاشیه نشین استان مهاجرت می‌کنند.

وی گفت: هر چند کار شروع شده، اما مسئولان نباید به اقدامات انجام شده قانع شوند و مردم هم پای کار آیند.

 

معاون اقتصادی رییس جمهور ادامه داد: باید به موضوع اشتغال و صنعت نیز در این مناطق توجه شود و آنچه هم لازم باشد از طریق نهاد ریاست جمهوری پیگیری می‌شود تا بازسازی در این مناطق هر چه سریع‌تر تکمیل شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*