تداوم بارندگی در خوزستان

تداوم بارندگی در خوزستان

صدای نفتی ...مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اوایل وقت فردا یکشنبه رگبار و رعد و برق را در برخی نقاط استان به همراه دارد.

پایگاه خبری صدای نفتی ،  به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری اظهار داشت: تا اوایل وقت فردا سامانه بارشی به تناوب سبب رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای به ویژه در نیمه شمالی و گاهی غرب و مرکز استان خواهد شد.

وی افزود: با توجه به بالا بودن شاخص های ناپایداری احتمال شدت گرفتن بارش به صورت نقطه ای در دیگر نقاط استان نیز وجود دارد و همچنین طی فردا وزش باد در برخی نقاط استان متوسط پیش بینی می شود.

سبزه زاری ادامه داد: از فردا تا روز سه شنبه پدیده غالب در استان مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود؛ از اواسط وقت فردا تا اواخر روز دوشنبه شمال خلیج فارس مواج است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۰ و دهدز با ۱۰ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز ۲۸٫۱ و حداقل ۱۸٫۲ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی خوزستان دیروز در اطلاعیه هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: با توجه به تغییرات خروجی مدل های هواشناسی انتظار داریم از بعداز ظهر روز جمعه تا اوایل وقت روز شنبه شدت بارش در مناطق شمال غرب و غرب و مرکز استان باشد.

میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در حسینیه اندیمشک ۶٫۸، بستان ۲٫۷، صفی آباد دزفول ۱٫۶، کشاورزی اهواز ۱٫۵، اهواز و دهدز ۱٫۳، شوشتر ۰٫۸، شوش ۰٫۶، ایذه و لالی و گتوند ۰٫۵و آبادان ۰٫۱ میلیمتر ثبت شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*