ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد | حمله آبی ها به صدر با تغییرات مهم ساپینتو

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد | حمله آبی ها به صدر با تغییرات مهم ساپینتو

صدای نفتی ...استقلال برای دیدار حساس امروز برابر فولاد چند بازیکن خود را در اختیار ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ،  استقلال تهران امروز و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال جام خلیج‌فارس میزبان تیم فوتبال فولاد خوزستان خواهد بود. شاگردان ساپینتو که با ۱۴ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی قرار دارند در انتظار توقف پرسپولیس در اصفهان و کسب پیروزی برابر شاگردان نکونام هستند تا به صدر جدول لیگ برتر برسند.

آبی ها امروز چند بازیکن خود از جمله عارف غلامی، سیاوش یزدانی و آرمان رمضانی را در اختیار ندارند.

به این ترتیب در بازی امروز حسین حسینی همچنان درون دروازه آبی ها قرار خواهد گرفت. در خط دفاعی با توجه به غیبت غلامی سیلوا و مرادمند به میدان خواهند رفت تا مدافع آبی ها برای اولین بار در این فصل به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود. در جناحین هم ساپینتو،یامگا و ابوالفضل جلالی را راهی میدان خواهد کرد.

در خط میانی،مهدی پور، چشمی دو هافبک تدافعی استقلال خواهند بود و رضاوند و مهدی قایدی هم در سمت چپ و راست خط هافبک استقلال به میدان خواهند رفت. در خط حمله هم پیمان بابایی و محمد محبی زوج هجومی آبی ها را تشکیل خواهند داد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، محمد محبی، مهدی قایدی، پیمان بابایی.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*