تعدادی از مدیران کم کارخوزستان به دادستانی معرفی شدند

تعدادی از مدیران کم کارخوزستان به دادستانی معرفی شدند

صدای نفتی ...دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: در قالب گشت ارشاد مسئولان، تعدادی از مدیران کم کار به دادستانی معرفی شده اند تا پیگیری های لازم انجام شود.

پایگاه خبری صدای نفتی ، سرهنگ پاسدار بهمن شهریاری  امروز در اتاق خبر که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت ولایت  اظهار داشت: مساله ولایت افق ما است و دوری از ولایت آسیب جبران ناپذیری به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه هرگاه آسیب دیدیم ناشی از ناترازی با ولایت بوده و هر کجا قدرتمند و با اقتدار ظاهر شدیم به دلیل تراز بودن با مساله ولایت بوده است گفت: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی در بستر تغییر رفتار جامعه کاری می‌کند تا جامعه نسبت به یک مساله بی‌تفاوت شود و از طریق همین بی‌تفاوتی، تغییر ساختار ایجاد می‌کند.

وی افزود: توجه نکردن به جراحت‌های کوچکی که دشمن در صدد است به کشور وارد کند موجب می‌شود تا آن جراحت به دمل چرکین تبدیل و آسیب‌زا باشد.

سرهنگ شهریاری با اشاره به اینکه جامعه بی‌بصیرت جامعه‌ای تاریک است گفت: جهاد تبیین را می توان باطل السحر دشمن دانست.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خوزستان در ادامه با بیان اینکه  کسانی که دارای تریبون هستند نسبت به سناریوها و طرح‌هایی که دشمن پیاده می‌کند بی‌تفاوت نباشند و در راستای خنثی‌سازی آن‌ها اقدام کنند گفت:امر به معروف و نهی از منکر فریضه واجب الهی است که ضرورت دارد به صورت عملی به آن‌ پرداخته شود.

سرهنگ شهریاری خطاب به مسئولان در راستای عمل به امر به معروف و نهی از منکر گفت: ماموریت‌های قانونی  برای دستگاه‌های اجرایی در جهت عمل به امر به معروف و نهی از منکر مشخص شده است؛ اگر دستگاهی یا مدیری در این زمینه کوتاهی کند باید به جد پیگیری بشود.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با بیان اینکه  از مردم می‌خواهیم نسبت به مدیرانی که در تراز انقلاب عمل نمی‌کنند مطالبه‌گر باشند گفت: برای پیگیری عملکرد این دست از مدیران قانون وجود دارد و ما تا رسیدن به نتیجه آن را پیگیری می‌کنیم؛ ۱۸ عرصه تخصصی تعریف شده که اقدامات ساماندهی و آموزشی در این عرصه‌ها را انجام می‌دهندهمچنین طبق دو ماده ۴۲۷ و ۸۲۰ قانون عفاف و حجاب  ۳۳ دستگاه نسبت به رعایت هنجارها و ارزش‌ها وظیفه دارند و باید به وظایف خود عمل کنند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خوزستان در ادامه گفت: طبق قانون هر دستگاه و مسئولی که ترک فعل کند از طریق دادستانی پیگیری می‌شود. در حال حاضر در قالب گشت ارشاد مسئولان، تعدادی از مدیران کم کار به دادستانی معرفی شده اند تا پیگیری های لازم انجام شود.

سرهنگ شهریاری بااشاره به اجرایی طرح همسنگر در سطح استان خوزستان گفت: این طرح یک تفاهمنامه است تا مسایل و مشکلات هر محله  توسط اهالی همان محل حل و پیگیری شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*