تمامی عاملان تیراندازی در یکی از خیابان‌های ایذه دستگیر شدند

تمامی عاملان تیراندازی در یکی از خیابان‌های ایذه دستگیر شدند

صدای نفتی ـ دادستان ایذه گفت: تمامی عاملان تیراندازی در یکی از خیابان‌های ایذه که منجر به جان باختن شهردار دهدز شده بود دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  از اهواز به نقل از دادگستری استان خوزستان، یار محمد رسالتی ‌اظهار کرد: تمامی عاملان تیراندازی در ایذه با تلاش شبانه روزی مامورین نیروی انتظامی دستگیر و به مقامات قضایی معرفی شدند.

دادستان ایذه با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی با مخلان امنیت جامعه برخورد صریح و قاطعی دارد، افزود: جزئیات بیشتر متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

به گزارش تسنیم، در تاریخ ۱۹ دی ماه حدود ساعت ۱۴ ماموران نیروی انتظامی شهرستان ایذه در استان خوزستان در خیابان شهید قریشوندی در حال گشت زنی به خودرویی که حامل سارقان مسلح بود مشکوک شدند که پس از دستور ایست ماموران پلیس، افراد مسلح درون خودرو با ماموران نیروی انتظامی درگیر می‌شوند و در این درگیری تیراندازی از سوی طرفین صورت می‌گیرد. در پی این تیراندازی شهردار دهدز که در رستورانی در طرف دیگر خیابان حضور داشت به طور تصادفی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد که پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد و سارقان مسلح پس از درگیری از محل حادثه متواری شدند.

در پی این اتفاق دادستان ایذه در گفت وگو با میزان اعلام کرد که در خصوص دستگیری سارقان دستورات لازم صادر و همچنین در خصوص این حادثه پرونده قضایی تشکیل شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*