توصیه‌های پلیس برای خودداری از دورهمی یلدا

توصیه‌های پلیس برای خودداری از دورهمی یلدا

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از مردم خواست که به طور جدی شیوه نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت و برای ریشه کن کردن این ویروس منحوس و حفظ سلامتی خود از برگزاری شب یلدا خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی . به نقل از ایسنا، پلیس در اطلاعیه خود ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم فهیم به دلیل رعایت توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا آورده است: امیدواریم مردم عزیز جدی‌تر به توصیه‌ها عمل کنند و به آن‌ها پایبند باشند چراکه اگر این روند ادامه پیدا کند، قطعا شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس در کشور خواهیم بود؛ در حال حاضر با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و اعمال محدودیت ترددها، شاهد آرامش نسبی و کاهش آمار مرگ و میر ناشی از کرونا هستیم.

این اطلاعیه می‌افزاید: علی ایحال! شب یلدا را پیش رو داریم و به رسم سنت دیرینه، هرساله مردم این شب را با شب نشینی و مهمانی خانوادگی جشن می‌گیرند، از مردم قدرشناس ایران اسلامی می‌خواهیم که با توجه به شرایط فعلی و بنا به توصیه و تاکید پزشکان و متولیان امر بهداشت و درمان از هرگونه اقدام نسبت به برگزاری دورهمی و شب نشینی در شب یلدا همانند آیین نوروز و دیگر مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی خودداری کنند. بایستی در این شرایط حساس با عمل به توصیه‌های بهداشتی و با تداوم همکاری ها، زحمات طاقت فرسا و نفس گیر پزشکان، پرستاران و کادر درمان که اکنون به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس هستند را کم کنیم.

پلیس در ادامه اطلاعیه خود آورده است: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای حفظ جان و سلامتی مردم عزیز ایران اسلامی پای کار خواهد بود و بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعمال محدودیت‌ها به مناسبت شب یلدا، با هرگونه تردد متخلفان محدودیت‌های کرونایی برخورد و اعمال قانون خواهد کرد. امید است که با همراهی مردم و اعمال محدودیت‌های تردد شاهد شکست قطعی این ویروس منحوس در کشور باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*