جزئیاتی از پرونده رشوه خواری شهردار و اعضای شورای شهر سابق بهبهان

جزئیاتی از پرونده رشوه خواری شهردار و اعضای شورای شهر سابق بهبهان

صدای نفتی ،دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان گفت: پرونده رسیدگی به اتهامات شهردار و اعضای شورای شهر سابق بهبهان با موضوع تشکیل شبکه ارتشاء به دادگستری استان ارسال شد.

پایگاه خبری صدای نفتی ،علیرضا قاسمی نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از اواخر سال ۹۹ و در پی گزارشات واصله در خصوص تشکیل شبکه ارتشای اعضای سابق شورای شهر و شهردار سابق شهرستان بهبهان به دادستان وقت، تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام شد و کلیه واسطه ها و اعضای شورای شهر و شهردار که در این پرونده نقش داشتند، شناسایی و پس از احضار و تفهیم اتهام و روانه زندان شدند.
وی ادامه داد: در این پرونده علاوه بر شهردار سابق، چهار نفر از اعضای شورای شهر سابق، همسر یکی از اعضای شورای شهر سابق، یکی از کارمندان شهرداری و چند نفر از واسطه ها نقش داشته اند و در مجموع حدود ۱۵۰ میلیارد ریال رشوه دریافت کرده اند.

قاسمی‌نژاد گفت: مستندات در خصوص یکی دیگر از اعضای سابق شورای شهر نیز جمع آوری شده که به زودی تفهیم اتهام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: به مردم شهید پرور بهبهان اطمینان می‌دهیم که این پرونده تا رسیدن به نتیجه نهایی و محکومیت مجرمان پیگیری شود.

قاسمی نژاد تصریح کرد: با مدیرانی که در انجام وظیفه خود کوتاهی کرده و ترک فعل می کنند و یا مدیرانی که در انجام وظیفه خود مرتکب جرم می‌شوند، همچون گذشته با قاطعیت برخود خواهد شد و با احدی بر سر حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*