جزئیات سردرگمی اسرائیلی‌ها در شمال مناطق اشغالی | قدرت حزب الله لبنان برای به راه انداختن جنگ الکترونیک

جزئیات سردرگمی اسرائیلی‌ها در شمال مناطق اشغالی | قدرت حزب الله لبنان برای به راه انداختن جنگ الکترونیک

صدای نفتی ..رسانه‌های عبری زبان با اشاره به عملکرد اشتباه سیستم هشدار در مناطق شمالی اراضی اشغالی به قدرت حزب الله لبنان برای به راه انداختن جنگ الکترونیک اذعان کردند.

پایگاه خبری صدای نفتی، شبکه صهیونیستی کان گزارش داد که مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص اقدامات احتمالی حزب الله لبنان برای فعال سازی سیستم هشدار در مناطق شمالی اراضی اشغالی طی روزهای گذشته تحقیق می‌کنند.

خبرنگار امور سیاسی این شبکه گزارش داد: روز چهارشنبه گذشته شاهد به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در سراسر مناطق شمالی اسرائیل بودیم. گزارشات مربوط به این واقعه به دست مقامات سیاسی و امنیتی رسید. این مقامات اطلاعاتی در خصوص حمله پهپادی علیه اسرائیل همزمان با به صدا درآمدن آژیرهای هشدار دریافت کردند.

وی در ادامه افزود: نهادهای امنیتی در حال بررسی این موضوع هستند که آیا اشتباهی در تشخیص مسئولان بر اثر عملیات جنگ الکترونیک حزب الله لبنان صورت گرفته که طی ساعت‌های طولانی در آن زمان، اوضاع مشخص و شفاف نشد.

این خبرنگار صهیونیست اضافه کرد: طی روزهای گذشته شاهد جنگ الکترونیک مهمی در مناطق شمالی اسرائیل بودیم که تنها به مختل کردن سیستم جی پی اس محدود نمی‌شد.

چند روز قبل رسانه‌های عبری زبان اذعان کرده بودند: تل آویو هنوز در خصوص تحولات اتفاق افتاده در شمال اسرائیل سردرگم است به طوریکه شاهد وجود یک نقص بودیم که باعث به وجود آمدن ترس و وحشت شده بود زیرا رسانه‌های اسرائیلی از حمله پهپادها پاراگلایدرها از سمت لبنان به سمت اسرائیل خبر داده بودند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در آن زمان اعلام کرد که یک نقص فنی به وجود آمده است.

پیشتر عاموس یادلین رئیس سابق شاخه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرده بود که تهدید مهم‌تر علیه این رژیم از سمت شمال یعنی حزب الله لبنان می‌آید.

رسانه‌های عبری زبان گزارش داده بودند که رژیم صهیونیستی برای مبارزه با حملات پهپادی حزب الله لبنان به مختل کردن سیستم جی پی اس جهانی متوسل شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*