جلسه دو ساعته رییس فدراسیون با استاندار خوزستان

جلسه دو ساعته رییس فدراسیون با استاندار خوزستان

پایگاه خبری صدای نفتی  ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که به همراه دکتر احمدرضا براتی و طهورث حیدری، اعضا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مجمع هیات فوتبال خوزستان حضور یافته بود، پس از پایان این مجمع در استانداری خوزستان حضور یافت. در این جلسه، علاوه بر علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و مهدی تاج رییس […]

پایگاه خبری صدای نفتی  ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که به همراه دکتر احمدرضا براتی و طهورث حیدری، اعضا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مجمع هیات فوتبال خوزستان حضور یافته بود، پس از پایان این مجمع در استانداری خوزستان حضور یافت.

در این جلسه، علاوه بر علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و مهدی تاج رییس فدراسیون، امید احمدی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی، حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش استان و عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال استان خوزستان نیز حضور داشتند.

تعامل بین هیات فوتبال استان خوزستان و اداره کل ورزش و جوانان و آمادگی استان جهت میزبانی از اردوهای تیم ملی از مهمترین مباحث مطروحه در نشست بود.

ضمن اینکه درباره تشکیل تیم بانوان و حضور در مسابقات کشوری، توسعه فوتبال و راهکارهای اجرایی مورد نیاز آن گفتگو و تصمیماتی اتحاذ شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*