جوانان خوزستانی استخدام در نیروی انتظامی را از دست ندهند

جوانان خوزستانی استخدام در نیروی انتظامی را از دست ندهند

گروه استان‌ها ـ فرماندهی انتظامی استان خوزستان در مقطع درجه داری در سال ۱۴۰۰ استخدام می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  ،از اهواز به نقل از فرماندهی انتظامی خوزستان، فرماندهی انتظامی استان خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد در مقطع درجه داری استخدام می‌کند.

براساس اطلاعیه فرماندهی انتظامی، اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله شرایط عمومی استخدام هستند.

نداشتن سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی در زمان تقاضای استخدام، نداشتن محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی، نداشتن سوء پیشینه کیفری، اعتیاد نداشتن به مواد مخدر، داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر و برخورداری از سلامت و توانائی جسمی و روانی متناسب با خدمت موردنظر از دیگر از دیگر شرایط عمومی استخدام محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید: ممنوعیت استخدام مشمولان بدون کارت پایان خدمت

ضمنا داشتن مدرک دیپلم در همه رشته‌های تحصیلی و دارندگان مدارک کاردانی در صورت تمایل به جذب با دیپلم با دارا بودن شرایط، برخورداری از حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر، میانگین سنی ۱۸-۲۵ سال (متولدین ۱۳۷۵ به بالا) از شرایط اختصاصی استخدام به شمار می‌روند.

براساس این اطلاعیه، ثبت نام به صورت حضوری از ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی امانیه، کوچه نو، مرکز گزینش و استخدامی ناجا فرماندهی انتظامی خوزستان مراجعه کنند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*