خداحافظی احساسی مجیدی با استقلالی‌ها

خداحافظی احساسی مجیدی با استقلالی‌ها

صدای نفتی ،فرهاد مجیدی سرانجام به شایعات درباره جدایی‌اش رنگ واقعیت بخشید و از طرفداران استقلال خداحافظی کرد.

 

پایگاه خبری صدای نفتی ، اخبار داغ روزهای گذشته به موضوع جدایی فرهاد مجیدی از استقلال برمی‌گشت. از مدت‌ها قبل بحث‌هایی درباره رفتن سرمربی قهرمان لیگ برتر به امارات و مربیگری در لیگ این کشور وجود داشت و گفته می‌شد که مجیدی بعد از پایان مسابقات ایران را ترک خواهد کرد اما چنین مساله‌ای هیچ‌وقت به‌صورت رسمی از سوی مجیدی تایید نشد و حتی اطرافیان او نیز دست به تکذیب موضوع زدند.

بعد از جشن قهرمانی و اشک‌های فرهاد در طول مراسم سکوت مجیدی درباره شایعه ترک ایران ادامه یافت تا اینکه امروز مساله به شکلی دیگر پیش رفت. امروز یک رسانه اماراتی به‌طور رسمی اعلام کرد که مجیدی با تیم اتحاد به توافق رسیده است؛ سپس باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای به قرارداد ۳ ساله فرهاد و ثبت آن در سازمان لیگ اشاره کرد تا به این شکل اعلام کند جدایی فرهاد منوط به رضایت باشگاه خواهد بود و به‌نوعی موضوع جدایی رنگ و بوی جدی تری بگیرد‌.

در نهایت مجیدی ظهر پنج‌شنبه شخصا متنی را در صفحه رسمی‌اش منتشر کرد که در آن ضمن خداحافظی از طرفداران رسما اعلام کرد قصد دارد در امارات به مربیگری بپردازد. مجیدی اگرچه ابراز امیدواری کرده در آینده دوباره به استقلال برگردد اما قطعا تصمیم او با واکنش‌های زیادی مواجه خواهد شد.

او در متن خداحافظی‌اش آورده است:
“به وقتِ جدایی، آنچه بیشتر از جام قهرمانی و رکوردهای طلایی به آینده‌ی استقلال امیدوارم می‌کند، ساختن تیمی است که رویای ساختنش همیشه با من بوده. این یادگار کوچک را برای جبران گوشه‌ای از دینِ بزرگی که استقلال بر گردن من دارد، تقدیم هواداران می‌کنم.

در میانه‌ی پلشتی‌ها و ‌کم‌خردی‌ها و بی‌اخلاقی‌هایی که پاسخگویی به آنها را در شأن سرمربی استقلال نمی‌دانستم، کارم را با اعتماد پدرانه مدیر عامل محترم و حمایت هواداران عزیز شروع کردم و حالا که درخواست جدایی از تیم محبوبم را دارم، خوشحالم که با هم اعتماد و امید را ساختیم. به یاد دارم که وقتی کارم را در استقلال شروع کردم، گفتند مجیدی با سرمربیگری در استقلال می‌سوزد اما ما با هم توانستیم امید، جام، رکوردها و از همه مهمتر شخصیت تیمی استقلال را پس بگیریم.

از کاپیتان تا جوان‌ترین بازیکن استقلال با تمام قلب‌شان برای این پیراهن بازی کردند. پیام ارادت و احترام من برای تک تک شاگردانم است که می‌دانند فرزندان چه باشگاه بزرگی هستند و مسئولیت‌های خود را می‌شناسند.

مثل همگی شما به قهرمانی غرورانگیز و بدون شکست این تیم با شخصیت افتخار می‌کنم. افتخاری که محصول هنر شاگردانم است که قهرمانان اصلی هستند. افتخاری که با مدیریت حرفه‌ای و تعامل ارکان مختلف این باشگاه بزرگ و با آرامش و اعتمادی که آقای آجورلو در اطراف تیم و باشگاه استقلال به وجود آورد و بهبود شرایط اقتصادی باشگاه که واقعا امیدبخش بود، به دست آمد. افتخاری که با تصمیم‌ها و دانش همکارانم در کادرفنی و اجرایی تیم و تلاش شبانه‌روزی اعضای محترم باشگاه استقلال به دست آمد.

مربیگری در امارات تجربه تازه‌ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه‌ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می‌خواهم که با موافقت خود، من را در مسیر آینده‌ام حمایت کند.

روزهایی خوب و پرامید برای استقلال آرزو می‌کنم و همین که شما را لحظه‌ای از موفقیت اخیر استقلال شاد دیده‌ام، بزرگ‌ترین دستآورد و پاداش برای من است. خداحافظی بخشی از چالش شغل ماست. من را در کار تازه‌ام همچنان همدل با خود بدانید. گوشه‌ی قلب‌تان اگر جایی دارم، آن بزرگ‌ترین جایگاهی است که در عمر ورزشی‌ام به دست آورده‌ام. شک ندارم روزی خواهد رسید که با تجربه بیشتر و پخته‌تر استقلال را به قهرمانی آسیا می‌رسانم. فرزند باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی”

در چنین شرایطی باید منتظر واکنش باشگاه استقلال نیز درباره اعلام جدایی مجیدی باشیم. مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال که ظاهرا از تصمیم فرهاد آگاه بود، هیچ صحبتی در این‌باره انجام نداده اما با توجه به اینکه دو سال دیگر از قرارداد او باقی مانده، احتمالا شاهد واکنش‌هایی از سوی باشگاه باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*