دستگیری سارق حرفه با ۳۱ فقره سرقت در اهواز

دستگیری سارق حرفه با ۳۱ فقره سرقت در اهواز

صدای نفتی ...فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه‌ای با کشف 31 فقره انواع سرقت در شهرستان "اهواز" خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک فقره سرقت منزل در شهرستان اهواز،موضوع برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پایگاه غرب پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل گروه ویژه و با انجام کارهای اطلاعاتی و رصد سارقان سابقه دار، یک سارق حرفه ای را در سطح شهر”اهواز” شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در ادامه بیان کرد: سارق در تحقیقات فنی پلیس به جرم خود با همدستی احدی به ۳۱فقره انواع سرقت از قبیل (سرقت منزل،مغازه و اماکن دولتی و خصوصی) در سطح شهرستان اهواز اعتراف کرد.

صالحی تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد دو دستگاه تلویزیون ۳۲ اینچ، یکدستگاه کولر گازی و یکدستگاه موتورسیکلت اوراقی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده و تحویل به مرجع قضائی با قرار صادره روانه زندان شد، خاطر نشان کرد: تلاش جهت شناسایی و دستگیری دیگر همدست سارق در دستور کار پلیس قرار دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*