دستگیری وکیل قلابی در خوزستان

دستگیری وکیل قلابی در خوزستان

صدای نفتی ...رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان از دستگیری وکیل قلابی در استان خبر داد.

پایگاه خبری صدای نفتی ، حسن مرادی رییس  حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان گفت: با‌توجه به گزارش‌های رسیده از فعالیت فردی که هیچ بدون برخورداری از تحصیلات حقوقی، با چاپ کارت ویزیت و توسل به اقدامات متقلبانه و ادعای واهی اعمال نفوذ در پرونده‌های قضایی، مبالغی را از افراد مختلف دریافت کرده بود، موضوع در رصد اطلاعاتی نامحسوس سربازان گمنام حفاظت و اطلاعات دادگستری قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و جمع‌آوری دلایل و مدارک کافی، متهم توسط یگان حفاظت و اطلاعات دادگستری شناسایی و دستگیر شد.

مرادی با اشاره به اینکه از محل اختفای متهم مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع شیشه و آلات استعمال آن و همچنین اوراق قضائی کشف شد، گفت: این متهم زن دارای شغل آزاد است و هیچ‌گونه تحصیلات حقوقی و یا ارتباط کاری با دستگاه قضایی ندارد.

 

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان ادامه داد: عناوین اتهامی این فرد که با قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می‌برد، کلاهبرداری، ادعای اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی در پرونده‌های قضایی و نگهداری مواد مخدر است و تحقیقات درخصوص سایر اتهامات وی ادامه دارد.

وی از مردم خواست که برای کسب مشاوره حقوقی به وکلای دارای پروانه مراجعه و از توسل به هرگونه روش خلاف قانون پرهیز کنند. همچنین رد صورت مشاهده موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۸۰ به حفاظت دادگستری‌ها اعلام نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*