دستگیری کارچاق‌کنی که خود را قاضی معرفی می‌کرد

دستگیری کارچاق‌کنی که خود را قاضی معرفی می‌کرد

پایگاه خبری صدای نفتی ، حسن مرادی اظهار کرد: واحد عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده، موفق به دستگیری فردی شده که با معرفی خود به عنوان قاضی، اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از اصحاب پرونده می‌کرد. مرادی با اشاره به اینکه متهم کارشناس سابق دادگستری بوده […]

پایگاه خبری صدای نفتی ، حسن مرادی اظهار کرد: واحد عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده، موفق به دستگیری فردی شده که با معرفی خود به عنوان قاضی، اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از اصحاب پرونده می‌کرد.

مرادی با اشاره به اینکه متهم کارشناس سابق دادگستری بوده و به‌علت تخلفات، پروانه کارشناسی وی لغو شده بود، افزود: وی به اتهام کلاهبرداری، کارچاق‌کنی، جعل عنوان، غصب عنوان، جعل اسناد و اوراق قضائی و حمل و نگهداری شوکر و افشانه دستگیر و با قرار مناسب روانه زندان شد.

وی ادامه داد: متهم با ارائه کارت شناسایی جعلی و معرفی خود به نام قاضی دادگستری و با نام مستعار دکتر و سید اقدام به کلاهبرداری و فریب عموم کرده و از آنجایی که دارای تحصیلات حقوقی و تجریه در سمت کارشناس سابق دادگستری بوده، مردم به وی اعتماد می‌کردند.

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان افزود: مالباختگان می‌توانند جهت پیگیری مطالبات و شکایات خود در خصوص فرد مذکور به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان یا دادسرای اهواز مراجعه کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*