دست های خالی یحیی ! / طلسم پرسپولیس با شلیک ۳۰ متری شکست

دست های خالی یحیی ! / طلسم پرسپولیس با شلیک ۳۰ متری شکست

پایگاه خبری صدای نفتی ،گروه ورزش تیم پرسپولیس از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود طلایی‌پوشان اصفهانی خاتمه پیدا کرد. تنها گل این بازی را رضا اسدی هافبک پیشین پرسپولیس برای طلایی‌پوشان اصفهان در دقیقه ۶۹ با ضربه […]

پایگاه خبری صدای نفتی ،گروه ورزش

تیم پرسپولیس از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود طلایی‌پوشان اصفهانی خاتمه پیدا کرد.

تنها گل این بازی را رضا اسدی هافبک پیشین پرسپولیس برای طلایی‌پوشان اصفهان در دقیقه ۶۹ با ضربه ایستگاهی تماشایی به ثمر رساند.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، رضا اسدی، محمد کریمی، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، محمد قربانی، محمدجواد حسین‌نژاد و احسان پهلوان (۴۶- شهریار مغانلو).

عکس تیمی سپاهان

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی، مهدی ترابی (۸۵- مهدی ترابی)، میلاد سرلک (۹۰- مسعود ریگی)، دانیال اسماعیلی‌فر، شهاب زاهدی، سعید صادقی (۷۵- امید عالیشاه)، گیورگی گولسیانی و محمد عمری.

عکس تیمی پرسپولیس

داور: موعود بنیادی‌فر

تیم سپاهان در نیمه نخست بازی را هجومی آغاز کرد و رامین رضائیان با یک شوت از راه دور در دقیقه ۸ دروازه پرسپولیس را تهدید کرد. تیم پرسپولیس در دقیقه ۲۲ می‌توانست به گل برتری برسد اما شهاب زاهدی قدر پاس زیبای سروش رفیعی را ندانست و ضربه مهاجم پرسپولیس براحتی در اختیار پیام نیازمند قرار گرفت.

شوت بسیار خطرناک زکی‌پور در دقیقه ۴۹ با واکنش علیرضا بیرانوند به کرنر رفت. بیرانوند در دقیقه ۵۸ یک موقعیت تک به تک را از مغانلو گرفت و توپ باز هم راهی کرنر شد. ضربه قیچی فرشاد احمدزاده دقیقه ۵۹ روی ارسال زکی پور نفسگیر به بیرون رفت. رضا اسدی در دقیقه ۷۰ روی یک ضربه ایستگاهی از راه دور بصورت مستقیم و با شلیک تماشایی دروازه پرسپولیس را باز کرد تا سپاهان زننده اولین گل بازی باشد.

تیم پرسپولیس در ادامه نتوانست موقعیت جدی روی دروازه سپاهان ایجاد کند و در آخرین دقایق با وجود پیش کشیدن علیرضا بیرانوند هم بهره‌ای از حملات‌شان نبردند تا در نهایت بازی با برتری شاگردان مورایس به پایان برسد. در آخرین صحنه هم شهاب زاهدی با دست توپ را به سوی دروازه پیام نیازمند زد که با دریافت کارت زرد دوم، اخراج شد.

تیم پرسپولیس با این شکست با ۱۷ امتیاز به رده سوم جدول رده‌بندی سقوط کرد. سپاهان نیز با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*