دو ملی پوش پرورش اندام ایران پناهنده شدند؟

دو ملی پوش پرورش اندام ایران پناهنده شدند؟

صدای نفتی ...صبح امروز اخباری از درگیری دو ملی‌پوش پرورش اندام در فرودگاه که منجر به بستری شدن یکی از آنها شده منتشر شده است. همچنین گفته می‌شود دو ورزشکار، همراه تیم ملی به ایران بازنگشته‌اند.

 پایگاه خبری صدای نفتی ،هفتاد و پنجمین دوره رقابت‌های پرورش اندام قهرمانی جهان ۲۰۲۱ به میزبانی شهر سانتاسوسانای اسپانیا به پایان رسید و ملی‌پوشان کشورمان موفق شدند بالاتر از رقبا عنوان قهرمانی جهان را در مجموع تمامی رشته‌ها از آن خود کنند.

عنوان شده که دو عضو تیم ملی پرورش اندام به همراه سایر اعضا به ایران برنگشتند و در اسپانیا مانده‌اند. هنوز مشخص نیست این دو به چه منظوری به همراه تیم برنگشته‌اند، اما گفته می‌شود قصد پناهندگی دارند.

امیر غلامزادگان و علیرضا پیری دو ملی‌پوشی بودند که همراه کاروان کشورمان به ایران نیامدند. دو ورزشکاری که در فیتنس اسپرت و فیتنس چلنج در این مسابقات حضور داشتند.

علاوه بر این، گفته می‌شود که در فرودگاه درگیری رخ داده و یک ملی‌پوش با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده است.

عبدالمهدی نصیرزاده، رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اما این شایعات را در گفت‌وگو با خبر فوری رد می‌کند و می‌گوید: در فدراسیون بدنسازی از این دروغ ها زیاد است. در فرودگاه درگیری رخ نداده و دلیل بازنگشتن دو ملی پوش، پناهندگی نیست بلکه دلخوری پیش آمده با کادر فنی است.

او می‌افزاید: ورزشکاران هنگام دریافت جوایز در سالن حضور پیدا نکردند که این موضوع، دلیل اصلی اختلاف بوده است.

وی همچنین از درگیری ورزشکاران در فرودگاه اظهار بی‌خبری می‌کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*