رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا ۲۹ فروردین استخدام می‌شوند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا ۲۹ فروردین استخدام می‌شوند

صدای نفتی...... رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تقریبا تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصدی که شرایط استخدام داشته باشند، تا ۲۹ فروردین به استخدام دولت درمی‌آیند.

 

پایگاه خبری صدای نفتی ،   ،سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی  – در حاشیه جلسه هیأت گفت: دفترچه آزمون استخدامی ۳۲ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد با همت دولت، مجوز سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه، منتشر شده و جهاد دانشگاهی درحال برگزاری آزمون آن‌هاست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اضافه کرد: تقریبا تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصدی که شرایط استخدام داشته باشند، تا ۲۹ فروردین به استخدام دولت درمی‌آیند و قانونی که ۱۰ سال معطل مانده بود، با همت و حمایت دولت به نتیجه رسید.

وی تأکید کرد: ما سال آینده شاهد بیکاری هیچ فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد نخواهیم بود. اقدام دوم موثرتر هم حمایت از اشتغال سایرین در قالب تسهیلات اشتغال است که دولت هزینه خوبی کرده است.

قاضی‌زاده هاشمی ابراز امیدواری کرد: با این دو اقدام بیکاری در خانواده ایثار و شهادت به نصف کاهش پیدا کند. این مقدار در ابتدای امسال ۱۵ درصد بود و الان ۹.۸ درصد است. امیدواریم سال آینده به زیر ۵ درصد کاهش پیدا کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*