رسیدگی سریع و خارج از نوبت به حادثه تصادف شوشتر

رسیدگی سریع و خارج از نوبت به حادثه تصادف شوشتر

پایگاه خبری صدای نفتی  /خوزستان به دنبال وقوع حادثه تصادف مینی‌بوس با یک دستگاه تریلر در شهرستان شوشتر و جان باختن جمعی از سرنشینان آن، رئیس کل دادگستری استان خوزستان دستور رسیدگی فوری به حادثه را صادر کرد. علی دهقانی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه، به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب […]

پایگاه خبری صدای نفتی  /خوزستان به دنبال وقوع حادثه تصادف مینی‌بوس با یک دستگاه تریلر در شهرستان شوشتر و جان باختن جمعی از سرنشینان آن، رئیس کل دادگستری استان خوزستان دستور رسیدگی فوری به حادثه را صادر کرد.

علی دهقانی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه، به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر دستور داد موضوع را با سرعت و دقت پیگیری و ابعاد مختلف حادثه را مورد بررسی ویژه قرار دهد.

به گزارش صدای نفتی  به نقل از دادگستری خوزستان، وی خواستار رسیدگی به وضعیت مجروحان حادثه شد و افزود: پرونده این حادثه باید در شعبه ویژه و خارج از وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

در حادثه تصادف برخورد مینی‌بوس با کامیون که حدود ساعت ۶ صبح دیروز هشتم شهریورماه دریکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شوشتر رخ داد، ۱۶ نفر جان باختند و ۸ نفر نیز مجروح گردیدند.

رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر بلافاصله در محل حاضر و تمهیدات لازم را برای حفظ صحنه تصادف انجام دادند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*