رضا مهاجری: جنگ برای بقا همچنان ادامه خواهد داشت

رضا مهاجری: جنگ برای بقا همچنان ادامه خواهد داشت

سرمربی نفت مسجد سلیمان معتقد است بازیکنان این تیم عملکرد خوبی برابر فجر داشتند. به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، رضا مهاجری سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان بعد از تساوی این تیم برابر فجرسپاسی در نشست خبری گفت: خوشحالیم تماشاگران توانستند به ورزشگاه بیایند اما تماشاگران ما برای ورود به ورزشگاه اذیت شدند. درباره […]

سرمربی نفت مسجد سلیمان معتقد است بازیکنان این تیم عملکرد خوبی برابر فجر داشتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی ، رضا مهاجری سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان بعد از تساوی این تیم برابر فجرسپاسی در نشست خبری گفت: خوشحالیم تماشاگران توانستند به ورزشگاه بیایند اما تماشاگران ما برای ورود به ورزشگاه اذیت شدند. درباره بازی باید بگویم ما توانستیم بازی مستقیم فجر را کنترل کنیم و موقعیت هایی هم داشتیم که اگر خستگی بازی با تراکتور نبود می توانستیم گل بزنیم.

وی افزود: جنگ ما و فجر برای بقا ادامه دارد. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. حضور تماشاگران در استادیوم جو خوب و سالمی بود. از تماشاگرانی که از مسجدسلیمان با اتوبوس به شیراز آمدند، تشکر می کنم که ما را تنها نگذاشتند. در بحث تماشاگران باید بگویم ما از حضور آنها خوشحالیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: هفته گذشته که با تراکتور بازی داشتیم، باشگاه را تحت فشار گذاشتند که سامانه باید درست شود. ما درصدی باید به بچه ها می‌دادیم اما هزینه سامانه کردیم. البته گفتم من از حضور تماشاگران خوشحالم چون جذابیت فوتبال با حضور تماشاگران است اما اگر بحثی هست باید برای همه باشد. ما سامانه را درست کردیم، حداقل ها را گذاشتند، درصد تعیین کردند و تماشاگر هم آمد. من از جو لذت بردم، آنها از اول تا آخر تیم خود را تشویق کردند و این زیبایی فوتبال است اما آن را قانونمند کنیم و اجازه ندهیم شبهه‌ای به وجود بیاید.

مهاجری در خصوص جدال این نفت و فجر گفت: آقای سرآسیایی تلاش خود را کرد و بچه های ما هم زحمت خود را کشیدند. موقعیت های خوبی توانستیم ایجاد کنیم و بازی فجر را کنترل کردیم به ویژه بازی مستقیم حریف را در ۲۰ دقیقه پایان بازی که با ۳ مهاجم کار می کردند. توانستیم مرکز دفاع‌مان را پوشش دهیم تا روی توپ های بلند آسیب پذیر نباشیم از آن طرف در انتقال‌ها صاحب موقعیت شدیم.

وی افزود: فکر می‌کنم اگر خستگی بازی با تراکتور نبود می‌توانستند ضربه آخر را تبدیل به گل کنند. بازی بدون گل تمام شد اما با توجه به شرایط زمین که کیفیت نداشت بازی بدی نبود. شاید یکی از دلایلی که کادر فنی فجر آن استراتژی را داشت کیفیت زمین بود چون آنها در این زمین بیشتر کار کرده بودند. امیدوارم شیراز مانند سپاهان، فولاد و … زیرساخت لازم را داشته باشد تا ما که اینجا می آییم لذت بازی را ببریم. بازی تمام شد اما جنگ ما و فجر ادامه دارد. فجر تیم شایسته و دوست داشتنی است، نفت مسجدسلیمان هم همین طور. عشق مردم همین تیم است، برای این تیم که هویت دارد و می تواند یک شهر را خوشحال کند این شرایط آزاردهنده است. دوست داشتم مقابل فجر در شرایط دیگری قرار می گرفتم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص عملکرد داوری گفت: داور روز خوبی را پشت سر گذاشت با اینکه بازی پربرخورد بود به داوری خسته نباشید می گویم. امیدوارم جامعه داوری به گونه ای باشد که شائبه و انتقاد کمتر باشد، ما هم کمتر انتقاد کنیم. همان طور که گفتم ما در کوچینگ(مربیگری)، تعویض و خیلی مسائل اشتباه می کنیم، داور هم ممکن است اشتباه کند. چند روز پیش یک بازی منچسترسیتی را دیدم که VAR یک گل میلیمتری را خطا اعلام می‌کند اما ما حداقل‌ها را به داوری ندادیم. انها با یک چشم باید قضاوت کنند امیدوارم آنها هم از فشار خارج شوند و حق به حقدار برسد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*