سهم تیم‌های ایرانی از رویارویی با حریفان عربستانی فقط یک امتیاز بود!

سهم تیم‌های ایرانی از رویارویی با حریفان عربستانی فقط یک امتیاز بود!

صدای نفتی ...تیم‌های ایرانی در پنج مسابقه‌ای که مقابل حریفان عربستانی در مرحله گروهی فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان آسیا برگزار کردند، هرگز طعم پیروزی را نچشیدند.

پایگاه خبری صدای نفتی ، گروه ورزش …تیم‌های ایرانی و عربستانی از دیرباز رقابتی نزدیک در عرصه ملی و باشگاهی داشته‌اند که در این بین گاهی کفه ترازو به سود عربستانی‌ها و گاهی هم به نفع ما سنگینی کرده است. حکایت امسال لیگ قهرمانان آسیا اما متفاوت بود، چرا که تیم‌های عربستانی ستاره‌های برتر فوتبال دنیا را جذب کردند، اما تیم‌های ایرانی درگیر سقف بودجه و مسائلی از این دست شدند و با دست بسته به آسیا رفتند، حاصل این رویکرد نیز باختن قافیه به تیم‌های عربستانی در مرحله گروهی بود.

تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و نساجی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۴-۲۰۲۳ به ترتیب با تیم‌های النصر، الاتحاد و الهلال عربستان هم‌گروه شدند که در این بین پنج بازی با آنها برگزار کردند و دیدار سپاهان – الاتحاد در اصفهان هم برگزار نشد و کنفدراسیون فوتبال آسیا رأی به پیروزی ۳ بر صفر الاتحاد در آن بازی داد. صرفنظر از آن بازی در پنج مسابقه برگزارشده بین تیم‌های باشگاهی ایران و عربستان سهم تیم‌های کشورمان تنها یک تساوی بود و در چهار بازی نیز تن به شکست دادند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*