شهر های ممنوعه اعلام شدند/ ورود به استان های شمالی و ۸ شهر دیگر ممنوع است

شهر های ممنوعه اعلام شدند/ ورود به استان های شمالی و ۸ شهر دیگر ممنوع است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری  صدای نفتی ،سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: وضعیت ترافیک جاده ها روان و بدون مشکل است.
وی ادامه داد: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی بصورت برف و باران و وزش باد و افت شدید دما که از امروز تا جمعه اکثر استان های کشور را در بر می گیرد، لازم است رانندگان قبل از سفر از آخرین وضعیت جوی راه ها اطلاع حاصل کنند و از سفر های غیرضروری در این ایام خودداری کنند.
سرهنگ شیرانی تاکید کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ در این فصل در هنگام سفر لازم است همچنین تیم های پلیس راه با آمادگی کامل در سطح جاده ها حضور دارند و تمامی پیش بینی های لازم برای تردد ایمن و بدون مشکل خودرو ها در جاده های کشور صورت گرفته است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به قرار گرفتن شهر های استان خوزستان در وضعیت قرمز، ورود پلاک های غیربومی و خروج پلاک های بومی از شهر های استان خوزستان ممنوع اعلام شده است.
وی افزود: ورود خودرو های شخصی به استان های شمالی با وضعیت زرد و شهر های مشهد و قم و اصفهان و شیراز و بوشهر و بندرعباس و جزایرقشم و کیش با محدودیت و ممنوعیت همراه است.
سرهنگ شیرانی گفت: محدودیت تردد شبانه خودرو ها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد کماکان در شهر های گروه قرمز و نارنجی و زرد و آبی ادامه دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*