طرح ممنوعیت خروج مسئولان‌ تا قبل از ۱۴۰۰ به نتیجه می رسد/ شورای نگهبان نگاه همسو دارد

طرح ممنوعیت خروج مسئولان‌ تا قبل از ۱۴۰۰ به نتیجه می رسد/ شورای نگهبان نگاه همسو دارد

نماینده مردم مرودشت در مجلس در رابطه با طرح ممنوعیت خروج مسئولان از کشور گفت: این طرح اعلام وصول شده و برای بررسی نهایی به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده که به زودی برای رای‌ گیری به صحن می آید.

 

پایگاه خبری صدای نفتی   ،«جلیل رشیدی کوچی»، نماینده مردم مرودشت در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در رابطه با طرح ممنوعیت خروج مسئولان از کشور گفت: این طرح اعلام وصول شده و برای بررسی نهایی به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده که به زودی برای رای‌ گیری به صحن می آید. با توجه به اهمیت موضوع تلاش می کنیم تا این طرح را با استفاده از آیین نامه داخلی مجلس و قوانین ذیربط سریعتر در دستورکار مجلس قرار دهیم و انشاالله نمایندگان هم، نگاه مثبت به این طرح خواهند داشت تا از جایگاه مسئولیت ها و مسئولین‌ صیانت شود.

او در رابطه با تعداد امضاهای این طرح ادامه داد: این طرح با قید فوریت ارایه شد و در همان ساعت اولیه به ۵۰ امضا رسید و اگر وقت بیشتری را صرف می کردیم تعداد امضاها افزایش می یافت. تلاش می کنیم تا این طرح را تا قبل از انتخابات ۱۴۰۰ به نتیجه برسانیم این طرح باید تا قبل از انتخابات به سرانجام برسد.

عضو کمیسیون شوراها در مجلس در مورد نگاه شورای نگهبان به این طرح گفت: این امکان وجود دارد که مخالفت هایی با این طرح صورت بگیرد زیرا مجلس ۲۹۰نفر تصمیم گیرنده دارد و کار را سخت می کند  تا در جهاد اقناع سازی اکثریت قدم برداریم، این یک طرح صیانتی است و ضرری به کسی نمی زند و هزینه ای ندارد. در این راستا مسیولین پس از اتمام وظیفه خود با هماهنگی از کشور خارج خواهند شد.

او در پایان افزود: به نظرم مخالفت جدی با این طرح صورت نمی گیرد این طرح واضح و شفاف است، شورای نگهبان نگاه هم جهت با مجلس به این طرح دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*