محدودیت‌های ترافیکی تردد در سه شهر خوزستان

محدودیت‌های ترافیکی تردد در سه شهر خوزستان

      پایگاه خبری     صدای نفتی  رئیس پلیس راه خوزستان گفت: باتوجه به محدودیت‌های اعلام شده برابر با دستورالعمل ستاد استانی کرونا همچنان در مسیر شهر‌های اهواز، آبادان و بهبهان محدودیت‌های ترافیکی و تردد ادامه دارد و با خودرو‌های متخلف برابر با قانون برخورد می‌شود. سرهنگ دولتشاهی افزود: براساس ابلاغیه به پلیس راه، […]

     

پایگاه خبری     صدای نفتی  رئیس پلیس راه خوزستان گفت: باتوجه به محدودیت‌های اعلام شده برابر با دستورالعمل ستاد استانی کرونا همچنان در مسیر شهر‌های اهواز، آبادان و بهبهان محدودیت‌های ترافیکی و تردد ادامه دارد و با خودرو‌های متخلف برابر با قانون برخورد می‌شود.
سرهنگ دولتشاهی افزود: براساس ابلاغیه به پلیس راه، طرح محدودیت‌ها تا پایان هفته جاری ادامه دارد و برای هفته آینده تصمیمی گرفته نشده است.
او ادامه داد: این محدودیت‌ها در سه شهر اهواز، آبادان و بهبهان به دلیل دارا بودن شرایط نارنجی برقرار است و پلاک‌های خودرو‌های بومی حق خروج و پلاک‌های غیر بومی حق ورود به این شهر‌ها را ندارند.
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: تردد خودرو‌های غیربومی در شهر‌های نارنجی در زمان اعمال محدویت‌های ستاد استانی مبارزه با کرونا، جریمه پنج میلیون ریالی برای صاحبان آن‌ها را در پی دارد.
سرهنگ دولتشاهی تصریح کرد: جریمه برای تردد در جاده‌های استان از طریق دوربین‌های کنترل نظارت اعمال نمی‌شود و فقط در محور‌های ورودی، مقاطع ورود و خروج شهر‌های نارنجی اعمال شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*