محسن رضایی: ارتش فلسطینی‌ها در حال تشکیل است

محسن رضایی: ارتش فلسطینی‌ها در حال تشکیل است

پایگاه خبری صدای نفتی ،رضایی؛ دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا: همگان در حیرت ماندند که حماس و رزمندگان فلسطینی چگونه توانستند این شگفتی را رقم بزنند. این یعنی که ارتش فلسطین در حال تشکیل است؛ این قابلیت مگر با حمله زمینی از بین می‌رود؟ بیش از ۸۰ هزار نفر نیروهای آماده رزم وجود […]

پایگاه خبری صدای نفتی ،رضایی؛ دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا: همگان در حیرت ماندند که حماس و رزمندگان فلسطینی چگونه توانستند این شگفتی را رقم بزنند. این یعنی که ارتش فلسطین در حال تشکیل است؛ این قابلیت مگر با حمله زمینی از بین می‌رود؟ بیش از ۸۰ هزار نفر نیروهای آماده رزم وجود دارد.
محسن رضایی: ارتش فلسطینی‌ها در حال تشکیل است

محسن رضایی؛ دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در نشست انتخاباتی مبنا که با شعار «مشارکت بالا، همگرایی و کارآمدی، مجلس انقلابی» با حضور محمدباقر قالیباف، غلامعلی حداد عادل و جمعی از نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی، در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به تحولات اخیر فلسطین اظهار داشت: این نشست در شرایطی تشکیل شده که یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ اسلام و انقلاب در حال وقوع است؛ این روزها حادثه بزرگی شروع شده و ادامه دارد و تاریخ مشخصی برای پایان آن وجود ندارد.

وی افزود: سوابق و علل این حادثه بزرگ باید مد نظر قرار بگیرد. این حادثه مملو از شگفتی است؛ سابقه این حادثه به جنگ جهانی دوم برمی‌گردد. بعد از جنگ جهانی دوم، آتش جنگ در همه‌جا خاموش شد الا در فلسطین که درگیری هنوز ادامه دارد.

دبیر شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: طرح دشمن، از نیل تا فرات بوده و اگر مقاومت فلسطینی‌ها نبود، دشمن وارد تمام کشورهای اسلامی می‌شد. انگلیسی‌ها رژیم صهیونیستی را تأسیس کردند و تا امروز هم کنار آن هستند.

رضایی با اشاره به حمایت‌های غرب از رژیم صهیونیستی بیان کرد: سوال ما از آمریکا و انگلیس این است که شما که می‌گویید از اسرائیل حمایت می‌کنیم تا یک منطقه‌ای برای زندگی یهودیان ایجاد کنیم تا زندگی کنند، چرا از ملت‌های خود حمایت نمی‌کنید؟ چه کسی این دروغ را قبول می‌کند؟ آنها تمام شعارهای خود را زیرپا گذاشتند و حقوق بشر تبدیل به یک شوخی شده است.

وی عنوان کرد: رییس‌جمهور آمریکا وارد مناطق اشغالی شد و گفت با تمام توان در کنار اسرائیل هستیم؛ البته در این ۴۰ سال اخیر آمریکایی‌ها می‌خواستند طوری وانمود کنند تا بتوانند برای صلح، با فلسطینیان روابط برقرار کنند. هم‌چنین دیدیم انگلیسی‌ها وارد عرصه شدند.

دبیر شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خاطر نشان کرد: اینان برای مقابله با اسلام آمدند اما از سیاست چکش و سندان استفاده کردند؛ گفتند از این طریق هر نوع مقاومت را در منطقه نابود کنیم. حتی اگر با دولتی در منطقه ما همکاری می‌کنند، برای نابودی و سرکوب اسلام و مسلمانان است. اگر یک روز با امارات و عربستان همکاری می‌کردند، این هدف را داشتند و امروز مشخص شد.

رضایی اظهار داشت: دلیل دوم این وقایع و جنگ در فلسطین و ایجاد اسرائیل، نفت بوده است. دشمنان می‌خواستند کشورها پیشرفت نکنند تا نفت منطقه به غرب برسد.

وی گفت: سومین دلیل ایجاد اسرائیل این است که کشورهایی مانند ایران، ترکیه و مصر تمدن‌های بزرگی درست نکنند که مانع آنان شود و دشمنان بتوانند هر وقت خواستند به منطقه بیایند و با رقبای خود درگیر شوند.

دبیر شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اظهار داشت: اینکه آمریکا می‌گوید با تمام توان از اسرائیل حمایت می‌کنیم، یه این معناست که آمریکا یعنی اسرائیل و همچنین انگلیس یعنی اسرائیل. اما ما برای امنیت فلسطین، اسلام، منطقه، امنیت مردم مسلمان و انسان‌ها از فلسطینی حمایت می‌کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*