مدیریت مهدکودک ها به وزارت آموزش و پرورش واگذار شد

مدیریت مهدکودک ها به وزارت آموزش و پرورش واگذار شد

به گزارش صدای نفتی  ، شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر سه شنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، واگذاری مسوولیت حوزه تعلیم و تربیت کودک و ساماندهی و مدیریت مهدکودک ها به وزارت آموزش و پرورش را تصویب کرد. در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تاسیس مرکز ملی در حوزه تعلیم و تربیت کودک و […]

به گزارش صدای نفتی  ، شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر سه شنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، واگذاری مسوولیت حوزه تعلیم و تربیت کودک و ساماندهی و مدیریت مهدکودک ها به وزارت آموزش و پرورش را تصویب کرد.
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تاسیس مرکز ملی در حوزه تعلیم و تربیت کودک و ساماندهی مدیریت مهد کودک ها به تصویب رسید و بر این اساس مقرر شد که مسوولیت حوزه های مختلف برنامه ریزی، مدیریت و همچنین نظارت و ارزیابی مهدکودک ها به وزارت آموزش و پرورش واگذار شود.
شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین با تصویب ماده واحده ای مقرر کرد سازمان برنامه و بودجه نیز نماینده ای در جمع هیات امنای دانشگاه ها داشته باشد.
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت سی وششمین سالگرد تاسیس این شورا گزارشی از عملکرد آن در هفت سال گذشته و دستاوردهایی که طی این مدت در حوزه های مختلف تصویب اسناد ملی و سیاست های کلان داشته، ارائه گردید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*