مربی شهرخودرو: برد مقابل نفت مسجدسلیمان برای ما حیاتی است

مربی شهرخودرو: برد مقابل نفت مسجدسلیمان برای ما حیاتی است

پایگاه خبری صدای نفتی  ،مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: برد در بازی با نفت مسجدسلیمان برای ما بسیار حیاتی است تا روزنه امیدی برای ادامه راه و بقا در لیگ برتر باشد. ، سلمان تاجدار که عصر پنج‌شنبه به دلیل محرومیت سرمربی شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حاضر شده بود، […]

پایگاه خبری صدای نفتی  ،مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: برد در بازی با نفت مسجدسلیمان برای ما بسیار حیاتی است تا روزنه امیدی برای ادامه راه و بقا در لیگ برتر باشد.

، سلمان تاجدار که عصر پنج‌شنبه به دلیل محرومیت سرمربی شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حاضر شده بود، اظهارکرد: بازی بین تیم‌های پایین جدولی است و امتیاز آن برای هر دو تیم بسیار مهم است زیرا به هر دو تیم برای بقا در جدول کمک می‌کند.

او بیان کرد: تیم نفت با تغییراتی که در نیم فصل داشته و باوجود یک کادرفنی خوب توانسته خود را تقویت کند و مطمئنا این کار شهر خودور را فردا سخت‌تر می‌کند.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: برای بازی فردا با تغییراتی که داشته‌ایم برای کسب برد به میدان می‌رویم زیرا می‌دانیم که برد در این بازی بسیار حیاتی است تا روزنه امیدی برای برای ادامه راه و بقا در لیگ برتر باشد. امیدوارم شاهد یک بازی جوانمردانه باشیم.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۵ فردا (جمعه) در خانه پذیرای تیم شهرخودرو است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*