مسجدسلیمان میزبان شهید گمنام دفاع مقدس می‌شود

مسجدسلیمان میزبان شهید گمنام دفاع مقدس می‌شود

صدای نفتی ..همزمان با ایام فاطمیه پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در دیار یک‌هزار شهید مسجدسلیمان تشییع می‌شود.

پایگاه خبری صدای نفتی  از مسجدسلیمان، همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در دیار یک‌هزار شهید مسجدسلیمان تشییع می‌شود.

پیکر پاک این شهید لاله بی‌نشان با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان در شهر مسجدسلیمان دیار شهید شنبه تاوسه و شهید ابراهیم قندعلی‌مرغان تشییع خواهد شد.

قرار است پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام پس از تشییع با حضور نیروهای نظامی و انتظامی در مسجدسلیمان در پایگاه دوم هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در این شهر آرام بگیرد.

این شهید گمنام یکی از ۱۴ لاله بی‌نشانی است که همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در خوزستان تشییع می‌شوند و در ۱۴ نقطه از این استان شهیدپرور آرام می‌گیرند.

پیش از این نیز پیکر پاک و مطهر ۵ شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در تاریخ ۱۴ دی‌ماه سال ۱۳۸۰ بر دستان مردم شهیدپرور شهر مسجدسلیمان تشییع شد و در تپه نورالشهدا واقع در محله نفتک آرام گرفت که زیارتگاه عاشقان و دلسوختگان است.

همچنین پیکر پاک و مطهر ۲ شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس روز سه‌شنبه یکم اسفندماه سال ۱۳۹۶ همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در مسجدسلیمان زادگاه بزرگمرد کوچک سردار شهید بهنام محمدی‌راد، شهید سعید کریمی و شهید مهران زرافشان تشییع شد و در تپه‌های پارک کوهستان شهرک بی‌بیان آرام گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*