مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای دزپارت و اندیکا بر اثر بارش برف

مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای دزپارت و اندیکا بر اثر بارش برف

صدای نفتی ..معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای اندیکا و دزپارت به دلیل بارش شدید برف خبر داد.

پایگاه خبری صدای نفتی ، مرتضی بهداروندی در گفتگو با خبر ۲۳ شبکه خوزستان با اشاره باز بودن همه جاده‌های اصلی و شریانی استان و انجام تردد در آنها، گفت: فقط جاده اندیکا-شهرکرد و مرز استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری به دلیل سقوط بهمن مسدود است.مسدود شدن مسیر ۶۰ روستای دزپارت و اندیکا بر اثر بارش برف

وی به مسدود شدن مسیر ۶۰ روستا در اندیکا و دزپارت اشاره کرد و افزود: راهداران درحال تلاش برای رفع انسداد و باز کردن جاده‌ها هستند.

بهداروندی محور اندیکا-شهرکرد را محور بحرانی استان عنوان کرد و ادامه داد: به دلیل بارش برف و سقوط بهمن، ۳ نفر از راهداران استان چهارمحال و بختیاری زیر برف مدفون شدند که با تلاش هلال احمر و نیرو‌های راهداری، نجات یافتند و بیشتر خودرو‌های گرفتار در برف و کولاک در محدود چهارمحال و بختیاری هستند و با تلاش نیرو‌های امدادی متولی رهاسازی می‌شوند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بر خودداری از سفر‌های غیرضروری تاکید کرد و گفت: درصورت لزوم به سفر، رانندگان باید موارد ایمنی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند، همچنین اطمینان از سالم بودن سیستم فنی و گرمایشی خودرو، همراه داشتن زنجیر چرخ و موادغذایی امری ضروری است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*