مهاجری: برخی افراد آگاهانه در تیم اختلاف ایجاد کردند/ چرا پیش از دربی در خوزستان شبهه می‌سازند؟

مهاجری: برخی افراد آگاهانه در تیم اختلاف ایجاد کردند/ چرا پیش از دربی در خوزستان شبهه می‌سازند؟

صدای نفتی ،سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: یکسری افراد آگاهانه ورود و بین مجموعه تیم اختلاف ایجاد کردند.

پایگاه خبری صدای نفتی ، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی مقابل فولاد، اظهار داشت: یک وقفه حدودا د۲ماهه به خاطر جام جهانی در لیگ داشتیم. یکسری اتفاقات افتاد که باعث شد متوجه شویم دلیل روزهایی که نتیجه نگرفتیم چه بود. من مربی نیستم که بخواهم از زیر بار مسائل فنی و باخت شانه خالی کنم اما یکسری افراد آگاهانه ورود کردند و بین مجموعه تیم اختلاف ایجاد کردند و همین باعث شد درگیر یکسری مسائل دیگر شویم و دود آن به چشم همه برود.

وی با بیان این که خوشحالم که این نقیصه برطرف شده و همه همدل شده ایم تا بتوانیم تیم نفت را در مسیر خوبی قرار دهیم، گفت: تا روزی که در خدمت تیم و مردم خوب مسجدسلیمان هستم با تمام وجود کار خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: مشکلاتی داریم و اساسی ترین مشکل ما مالی بود که با پیگیری نماینده شهر و تفاهم نامه بین وزارت خانه های ورزش و نفت امضا شد، مبلغی به ما و نفت آبادان اختصاص دادند. نزدیک به ۳۰ تا ۳۵ درصد به ما پرداخت شد و توانستیم سقف پرداختی به بازیکنان را به ۳۰ درصد برسانیم. قرار بود مبلغ دیگری پیش از بازی با فولاد پرداخت شود که نمی‌دانم به چه دلیل این اتفاق نیفتاد. همه منتظر بودیم این اتفاق خوب بیفتد و پولی که متعلق به این شهر و تیم است، به دست تیم برسد.

وی ادامه داد: نمی دانم چرا نمی‌توانیم از این پول استفاده کنیم. اگر اصل کار ایراد دارد چرا مسئولان مربوطه پول را دریافت کردند. مبلغ را به گروگان می‌گیرند و بعد هم پول به تیمی که نیاز دارد تزریق نمی‌شود. سر منشا مشکلات تیم نفت مسجدسلیمان، مالی است و همین مشکل باعث می شود درگیر مشکلات دیگری شویم. یکسری تلاش می کنند که مشکلات تیم حل شود اما یکسری مقاومت می کنند تا مشکل ما حل نشوم. چرا وقتی به بازیکنان مان قول پرداخت پول داده ایم باید این شرایط برای آن رقم بخورد.

مهاجری گفت: وقتی آمدم، حس خوبی در تیم بود و همه پای کار آمدند و همدل شدند. حتی برای بقای تیم پول قرض کردند و تیم ماند. اما آن حس اکنون کمرنگ شده است که دود آن به چشم همه خواهد رفت. امیدوارم مسئولان استان و شهر از جمله استاندارد خوزستان کمک کنند تا مبلغی که حق تیم نفت است به تیم تزریق شود تا بتوانیم ذهن مان را راحت آماده بازی ها کنیم. اگر بخواهم مشکلات بازیکنان را عنوان کنم  مثنوی هفتاد من کاغذ می شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: چرا در آستانه دربی خوزستان باید این شبهه ایجاد شود که اگر این پول به تیم نفت پرداخت نمی‌شود به خاطر مسائل داخلی فوتبال خوزستان است؟ بحثی که خوب نیست و امیدوارم مسئولان به آن رسیدگی کنند.

وی در ادامه بیان کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم، تمرینات خوبی داشتیم و روزهای پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. بازی‌های تدارکاتی خوبی داشتیم و الان هم آماده انجام بازی مقابل تیم شایسته فولاد هستیم. این تیم کادرفنی مجرب و خوب دارد و از بازیکنان و امکانات خوب نیز بهره می‌برد. باشگاه فولاد یک باشگاه ایده آل است و به نظرم همه باید از باشگاه هایی چون فولاد، سپاهان و پیکان الگوبرداری کنیم. شاید عمر من در این شهر کفاف ندهد اما باید بگذاریم حداقل شادی را برای مردم این شهر به ارمغان بیاوریم.

مهاجری گفت: در بازی با فولاد تلاش می‌کنیم تیم خوب میدان باشیم. کار بسیار سختی مقابل تیم حرفه ای فولاد داریم اما بازیکنانم نشان داده اند در روزهای سخت می‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند. امیدوارم فردا روز بازیکنان ما باشد و بتوانیم نتیجه خوب کسب کنیم. همچنین میلاد باقری را به دلیل مصدومیت نداریم و سایر نفرات را داریم و امیدوارم ثابت کنیم یک تیم خوب هستیم.

وی درباره قهرمان جام جهانی نیز گفت: پیش بینی سخت است. معتقدم بازیکنانی مثل مسی و رونالدو در حال کم شدن هستند و شاید باید چندین سال منتظر ظهور چنین بازیکنانی باشیم. در مجموع فکر می‌کنم آرژانتین تیم بهتری از نظر جنگندگی نسبت به فرانسه است اما فرانسه هم تیم منسجم تری است ولی انرژی مثبت آرژانتین بیشتر است. بازی نزدیکی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*