مهندس بیژن ارزانی  طی حکمی از سوی استاندار  خوزستان به سمت شهردار گلگیر منصوب گردید.

مهندس بیژن ارزانی طی حکمی از سوی استاندار خوزستان به سمت شهردار گلگیر منصوب گردید.

پایگاه خبری صدای نفتی ،: صبح امروز(دوشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان جلسه  تودیع ومعارفه شهردارقدیم وجدید شهر گلگیر در محل فرمانداری برگزار گردید. در این مراسم،طی حکمی از سوی استاندار خوزستان،بیژن ارزانی به عنوان  شهردار گلگیر معرفی و از زحمات احمد محمدیاری تجلیل شد. فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت:یکی […]

پایگاه خبری صدای نفتی ،: صبح امروز(دوشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان جلسه  تودیع ومعارفه شهردارقدیم وجدید شهر گلگیر در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم،طی حکمی از سوی استاندار خوزستان،بیژن ارزانی به عنوان  شهردار گلگیر معرفی و از زحمات احمد محمدیاری تجلیل شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت:یکی از رمزهای موفقیت در جنگ تحمیلی،بحث اتحاد،برادری و همدلی بود و امروز هم در مدیریت شهری باید این نگاه را تقویت کنیم تا بتوانیم در مسیر خدمت به مردم گام برداریم.
وی ادامه داد:منطقه گلگیر دارای ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف است که خود می تواند قطب کشاورزی و گردشگری در منطقه باشد و از دیگر ظرفیت های مهم آن می توان به چشمه های آب گرم گلگیر اشاره کرد.
پاکدل افزود:یکی از ظرفیت های مهم برای توسعه خدمات در این منطقه،وجود کارخانه سیمان است که این مستلزم تعامل بیشتر شهرداری و کارخانه سیمان می باشد.

فرماندار مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان تاکید کرد:در سایه پیگیری و همدلی در شهرستان اقدمات خوبی از جمله اختصاص۴۰۰ میلیارد تومان برای فاضلاب شهری،طرح تفضیلی،شروع عملیات آسفالت ۳۰ محله،آبرسانی به بیش۱۸ روستا و…..اشاره کرد و نیاز است تا در زمینه حل مشکلات،از سوی مدیران پیگیری و سماجت وجود داشته باشد.

در ادامه جلسه بخشدار گلگیر ضمن تقدیر از زحمات چندین ماهه سرپرست پیشین شهرداری،خواستار همکاری بیشتر شرکت سیمان کارون و شهرداری برای خدمات رسانی در این منطقه شد.

اسکندری رئیس شورای شهر گلگیر هم در پایان جلسه از زحمات و حمایت های فرماندار مسجدسلیمان در خصوص احداث و راه اندازی چمن مصنوعی منطقه گلگیر،تقدیر و تشکر کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*