نفت مسجدسلیمان استقلال صدر نشین را متوقف کرد

نفت مسجدسلیمان استقلال صدر نشین را متوقف کرد

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال با تساوی یک یک به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری صدای نفتی  در یکی از بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر تیم صدرنشین استقلال در مسجد سلیمان به مصاف نفت این شهر رفت که این بازی با نتیجه یک یک به پایان رسید.

استقلال در دقیقه ۱۸ توسط مهدی قایدی به گل رسید اما داور به خاطر آفساید این گل را مردود اعلام کرد. در دقیقه ۳۲ بر خلاف جریان بازی، نفت مسجد سلیمان به گل اول ‌رسید. شاگردان مجتبی حسینی در یک کرنر صاحب موقعیت شدند اما اشتباه سید حسین حسینی در دفع توپ باعث شد گل اول بازی به ثمر برسد و نفت مسجد سلیمان یک بر صفر پیش بیفتد.

در نیمه دوم و با وجود اینکه بازی کیفیت بالایی نداشت اما فکری یک تصمیم خوب گرفت. او که به خاطر تعویض هایش از ابتدای فصل مورد انتقاد بوده و همین امروز به خاطر خروج مظاهری از ترکیب با انتقاداتی روبرو شد، بابک مرادی به زمین فرستاد. با حضور این بازیکن جناح چپ استقلال کلا متحول شد.  استقلال روی پاس این بازیکن و با ضربه سر وریا غفوری دروازه کرمانشاهی را باز کرد و بازی به تساوی یک یک رسید. مرادی همچنین یک ضربه خوب هم زد که به بازیکن حریف و سپس به تیر دروازه خورد و راهی کرنر شد.  دو تیم در نیمه دوم بدشانس هم بودند چرا که تا دقیقه ۸۰ یک بار تیر دروازه استقلال و دو بار هم تیر دروازه مسجدسلیمان به لرزه درآمد.

ترکیب نفت مسجد سلیمان:‌ فرهاد مجد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی‌فرد، سجاد جعفری، فرید بهزادی، محمد بلبلی، محمدمهدی احمدی، محمدمهدی محبی، نیما انتظاری، میثم تهی‌دست و ساسان حسینی.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*